GRY
 
 

Chcesz sobie poprawić nastrój? Posłuchaj tego!

Ta piosenka wykonana przez tatę z córeczką sprawi, że zaczniesz się kołysać  w rytm muzyki!

fot. screen z youtube.com
Urocze, dowcipne, ale i dobrze wykonane- takie słowa w pełni określą wykonanie przez duet rodzinny piosenki A-ha "Take on me". 

Tata może w różny sposób spędzać czas ze swoim dzieckiem. Może oglądać z nim telewizję godzinami, ale także bawić się lalkami, jeździć na rowerze, eksperymentować, uczyć. Ten tata postanowił jednak wykorzystać  muzykalność swojego dziecka i nagrać cover utworu, który wiele lat temu był hitem. 

Amelia doskonale razem z tatą zgrała się  w piosence "Take on me". Do zadania wykorzystali: cymbałki, gitarę, oraz  mikrofon. Proste? Warto pamiętać, że najważniejsze w tym wszystkim jest wspólne spędzanie czasu, oraz rozwijanie dziecka. Nie od dziś wiadomo,  że muzyka ogromnie rozwija dzieci, zwłaszcza ich emocjonalność. Dzięki dobrze dobranym utworom można wyciszyć, pobudzić, uspokoić oraz wspierać najmłodszych. Muzyka stymuluje także  rozwój mózgu i układu nerwowego. Jeżeli dodamy do tego wzrost kreatywności i zapamiętywania, łatwość w nauce czytania i pisania, harmonizowanie napięcia mięśniowego oraz poprawienie koordynacji ruchowej, okaże się, że każde dziecko powinno chodzić na zajęcia muzyczne.

Czy Ty nagrałaś kiedyś wspólne śpiewanie z dzieckiem? Sprawdź, jaka to świetna zabawa!
 
Przeczytaj także: Co muzyka zrobi z Twoim dzieckiem?
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj