GRY
 
 

CHILDPLAY YOGA

21-05-2011r. godz. 13 Pierwsze zajęcia CHILDPLAY YOGA (dla dzieci 3-5 lat). Regularne zajęcia odbywać się będą we wtorki o godz. 17.30.

wydarzenia
fot. FikuMikuCafe
CHILDPLAY YOGA to oparty na jodze, kreatywny i pełen ekspresji program dla dzieci, stworzony przez GURUDASS KAUR, utalentowaną muzyk, certyfikowaną nauczycielkę AMIS Montessori oraz wieloletnią trenerkę jogi. ... W ramach Programu CHILDPLAY YOGA dzieci bawią się jogą, przez co stają się fizycznie, mentalnie, emocjonalnie oraz duchowo bardziej zrównoważone. Program daje im możliwość rozwijania koordynacji, równowagi, elastyczności, umiejętności grupowych, poczucia humoru, poczucia własnej wartości, koncentracji, jak również pracy z nadmiarem energii. Zajęcia mają charakter zabawy. Odbywają się w przyjemnym i pełnym akceptacji otoczeniu, które pozwala, by ujawniła się wewnętrzna mądrość dziecka. W trakcie zajęć wplatane są elementy nauki języka angielskiego.

Prosimy o ubranie dziecka tak, by miało pełną swobodę ruchów. Wskazane są bose stópki. Nie trzeba przynosić ze sobą maty. Zajęcia prowadzi Karolina Kucharczyk, certyfikowany nauczyciel Jogi dla Dzieci!

Zajęcia trwają 45 minut.
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przyjmujemy drogą mailową: zapisy@fikumikucafe.pl lub osobiście w FikuMikuCafé.

Cena:
35 zł za jednorazowe zajęcia.
30 zł za zajęcia w karnecie miesięcznym.


więcej»
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj