Chłopiec balansuje na brzegu łóżka
fot. YouTube/Chris and Keelan Chronicles

Chłopiec balansuje na krawędzi łóżeczka i… Zobacz przerażające nagrania!

W Internecie pojawiły się nagrania, na których płaczący chłopiec wspina się na barierkę łóżeczka i upada. Internauci są poruszeni! Zobacz filmy.
Hanna Szczesiak
Chłopiec balansuje na brzegu łóżka
fot. YouTube/Chris and Keelan Chronicles

Na nagraniu z kamerki widzimy dziecięcy pokój nocą i chłopca w łóżeczku. Maluch płacze i woła mamę, wspina się po szczebelkach i staje na barierce. Krzycząc, balansuje na brzegu łóżeczka i upada na materac. Na drugim nagraniu chłopiec kolejny raz wspina się na barierkę, tym razem wypada z łóżeczka na podłogę, a do pokoju wchodzi mama. Oba nagrania są przerażające!

Zobacz: 





Pierwszy film został umieszczony w Internecie na początku marca, a wyświetlono go już prawie 7 mln razy! Druga część ma ponad 700 tys. wyświetleń.

Internauci kwestionują wiarygodność filmów. Dla jednych chłopiec wygląda, jakby był „opętany”, dla drugich to manipulacja i filmy zostały zmontowane. Nie wiadomo, kiedy powstało nagranie, a osoba, która je opublikowała zaznacza, że to nie jej dziecko. 

Chłopcu nic się nie stało, ale jego upadki wyglądały groźnie! Co myślicie o tych filmikach? Wyglądają na autentyczne?

Polecamy: Ten niemowlak zszokował wszystkich! Zobacz film

Redakcja poleca: Bezpieczeństwo dzieci w domu: 15 zasad, których musisz przestrzegać
By zadbać o bezpieczeństwo dzieci w domu, warto stosować różne zabezpieczenia, takie jak blokady, zaślepki i osłonki, a drobne i niebezpieczne przedmioty trzymać poza zasięgiem dziecka. Do 3/4 wypadków z udziałem dzieci dochodzi właśnie w domu.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy