GRY
 
 

Chłopiec i jego króliczki – te zdjęcia podbiją twoje serce. Zobacz je koniecznie!

Zdjęcia niemowlaków z domowymi pupilami zawsze rozczulają i to nie tylko świeżo upieczone mamy! Może nie są to śmieszne koty, ale mały Finn i jego króliczki z pewnością zdobędą wasze serca!

Więź chłopca z króliczkami uchwycona na zdjęciach
fot. Lindsey Bonnice/livesweetphotography
Pisałyśmy już o niezwykłej więzi między małą Libby a jej uroczymi zwierzakami – zdjęcie dziewczynki ze świnką zostało hitem Internetu! Zdjęcia, które zaraz zobaczycie, przedstawiają brata Libby, Finna, w towarzystwie puchatych króliczków, które, oczywiście, również należą do rodziny.

Mama Libby i Finna (a także 7-letniego Noah), Lindsey, jest fotografką i na swoim koncie na Instagramie zamieszcza zdjęcia pociech z biegającymi po domu pupilami.

Zdjęcia malutkiego Finna podbiły wiele serc, w tym nasze! Zobaczcie same:

Urocze, prawda? Może zainspirujecie się zdjęciami Lindsey i zrobicie swoim maluchom podobną sesję zdjęciową? To będzie dla was wspaniała pamiątka!

Czytaj także:
Redakcja poleca: Co to jest skala Apgar i co z niej możemy wyczytać? Mówi ekspert [WIDEO]
Punkty w skali Apgar określają stan noworodka po porodzie. Maksymalna liczba punktów w skali Apgar wynosi 10, minimalna – 0. W tej skali ocenia się czynność serca dziecka, oddech, zabarwienie skóry, reakcję na bodźce i zabarwienie skóry, tłumaczy dr Marta Balicka ze Szpitala Medicover.
Doładuj
Przeładuj