GRY
 
 

Chłopiec, który lubi lalki

To, że synek chętniej bawi się dziewczęcymi zabawkami niż autkami, wzbudza niekiedy niepokój rodziców. A całkiem niepotrzebnie.

chłopiec, lalka
fot. Panthermedia
W swoim życiu dzieci przechodzą różne etapy. To, że dziś twój syn przebiera lalki, a na spacer najchętniej wybrałby się z wózkiem dla lalek nie znaczy, że coś z nim nie tak.

Małgorzata Ohme:
Witam, w czym mogę Pani pomóc?
Pani Natalia: Nie wiem, czy to jest coś, czym powinnam się martwić, ale… Nasz czteroletni syn Filip chce bawić się tylko lalkami, a nawet ubierać się w sukienki. Może to normalne w jego wieku? Nie wiem, czy nie jest to zaburzenie…
Małgorzata Ohme: Zabawa lalkami jeszcze o niczym nie świadczy. A na czym miałoby polegać to zaburzenie, o którym Pani wspomina?

Pani Natalia:
No, nie wiem… Coś z homoseksualizmem albo jakiś transseksualizm? Obawiam się, że to może być dziedziczne. Brat mojej mamy jest homoseksualistą, więc może Filip też będzie…
Małgorzata Ohme: Ale przecież homoseksualizm nie jest zaburzeniem. Jest orientacją seksualną, tak samo normalną jak heteroseksualność.

Pani Natalia: No tak, ale ja się boję, że Filip będzie właśnie homoseksualny. I nieważne już, czy jest to orientacja, czy zaburzenie.
Małgorzata Ohme: Ale co budzi w Pani największy niepokój, gdy Pani o tym myśli?

Pani Natalia: Że Filip będzie miał nieszczęśliwe życie, nie będzie miał rodziny, dzieci, że inni będą się z niego śmiać. Boję się o niego.
Małgorzata Ohme: Boi się też Pani tego, co powiedzą inni, prawda?
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Kanapkowe wariacje i inne kuchenne inspiracje

Uwaga! Idzie mróz!