GRY
 
 

Chłopiec zgubił zabawkę i napisał do LEGO list. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał!

7-letni Luka zgubił ulubioną figurkę LEGO. Napisał do LEGO list, w którym wyjaśnia, co się stało i prosi o przesłanie nowej figurki. Odpowiedź, jaką nas dostał, nas rozczuliła!

Chłopiec napisał do LEGO list i dostał rozczulającą odpowiedź
fot. Fotolia
Dzieci uwielbiają LEGO. 7-letni Luka za zaoszczędzone pieniądze kupił zestaw Ninjago, o którym od dawna marzył. Podczas zakupów zgubił swoją ulubioną figurkę. Za namową taty napisał do LEGO list, w którym opisał, co mu się przytrafiło. Z pewnością nie spodziewał się takiej odpowiedzi!

Luka napisał:

"Jestem naprawdę smutny..."

Dzień dobry. Mam na imię Luka i mam 7 lat. Za pieniądze, które dostałem na Gwiazdkę, kupiłam zestaw Ninjago Ultrasonic Raider. Numer 9449. Jest naprawdę dobry. Tata zabrał mnie do sklepu i powiedział, żebym zostawił ludziki w domu, ale wziąłem je i straciłem Jaya ZX. Musiał wypaść mi z kurtki. Jestem naprawdę smutny, że go zgubiłem. Tata powiedział, żebym napisał do was email, być może wyślecie mi nowego. Obiecuję, że nie zabiorę go ze sobą na zakupy. Dziękuję.

Zobacz także: Wstrząsający list 8-letniej dziewczynki

Odpowiedź pracownika LEGO jest fantastyczna! Przeczytajcie:
Redakcja poleca: Rozwój umiejętności motorycznych dziecka [WIDEO]
Jak wspierać rozwój motoryczny dziecka podczas zabawy i zwykłych domowych czynności? Zobacz, co radzi Dorota Maciejec, psycholog dziecięcy.

"Zawsze słuchaj swojego taty"

Dziękujemy za twój email!

Przykro nam, że zgubiłeś swoją figurkę, wygląda na to, że twój tata miał rację mówiąc, żebyś zostawił je w domu. Wydajesz się naprawdę smutny.

Normalnie poprosilibyśmy cię, żebyś kupił nową figurkę, skoro zgubiłeś starą. Mój szef powiedział, że nie mogę wysłać ci nowej, ale postanowiłem, że zapytam o to Sensei Wu, może on pomoże.

Luka, powiedziałem Sensei Wu, że zgubiłeś figurkę Jaya przez przypadek i że już nigdy, nigdy nie zrobisz czegoś podobnego. Poprosił, żebym ci powiedział: "Luka, twój tata jest bardzo mądrym człowiekiem. Zawsze musisz bronić swoich figurek Ninjago, tak jak smoki chronią Broni Spinjitzu!". Sensei powiedział mi także, że nie ma nic przeciwko, żebym wysłał ci nową figurkę i że mogę dodać do paczki kilka dodatków, bo każdy, kto całe świąteczne pieniądze przeznacza na zestaw Ultrasonic Raider musi być prawdziwym fanem Ninjago.

Mam nadzieję, że figurka Jaya i broń, której używa, sprawią ci radość. Jako jedyny będziesz miał figurkę Jaya, która jest 3 różnymi Jayami w jednym! Wyślę ci także figurkę łotra, z którym Jay będzie mógł walczyć.

Zapamiętaj słowa Sensei Wu: chroń swoich figurek jak Broni Spinjitzu! I, oczywiście, zawsze słuchaj swojego taty.

W ciągu dwóch tygodni dostaniesz przesyłkę z nowymi figurkami. Zadbaj o nie. Pamiętaj, że obiecałeś, że zawsze będziesz je zostawiał w domu.

Pozdrawiam,
Richard,
Dział Obsługi Klienta LEGO


Jak wam się podoba odpowiedź pracownika LEGO? Choć nie mamy pojęcia, kim jest Sensei Wu, jesteśmy pewni: Luka już zawsze będzie słuchał taty! ;)

Czytaj także: 18 rzeczy, których nie wiesz o klockach Lego

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj