GRY
 
 

Chrzciny zebry w zoo - 25.08, Warszawa

Już 25.08 zapraszamy do warszawskiego zoo na niezwykłe wydarzenie.

zebra, zoo, warszawskie zoo, materiały prasowe
fot. materiały prasowe warszawskiego zoo
25.08 w warszawskim zoo będzie dniem wyjątkowym. Chyba po raz pierwszy w historii tego miejsca, zorganizowane zostaną chrzciny. Tak, tak chrzciny!

 
W taki właśnie sposób marka Fit&Easy - postanowiła rozpocząć swoją współpracę z fundacją PANDA, warszawskim zoo oraz swoją nową podopieczną - zebrą, która dostanie imię ZIELONA. Wybór nie był przypadkowy obu partnerów łączy miłość do zielonych i zdrowych przysmaków
Zapowiada się wspaniała zabawa, która rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 16. W czasie trwania eventu nie zabraknie malowania buziek, gier i zabaw dla dzieciaków, układania kloców ze zwierzętami...

Chrzciny bez dobrego jedzenia to  nie chrzciny. Tak więc o godzinie 12 rozpocznie się kulinarne show Jana Kuronia. Specjalnie na tę okazję, mistrz przygotował wytworne, zdrowe menu, w którym królować będą gotowe mixy sałat Fit&Easy. Całość rozpocznie sałata a la starter, następnie  dwa dania główne, aby swoją przygodę kulinarną w zoo, zakończyć deserem dla dzieciaków. Oczywiście każdy będzie mógł spróbować  tych przysmaków.
 
Serdecznie zapraszamy do warszawskiego zoo w niedzielę od godziny 10.00 -  przy wybiegu dla zebr.
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci