GRY
 
 

Chusteczki pielęgnacyjne JELP

Marka JELP, słynąca z bezpieczeństwa 
i najwyższej jakości proponuje całkowitą nowość wśród swoich produktów: pielęgnacyjne chusteczki nawilżane dla niemowląt z Aloe Vera.

fot. materiały prasowe
To kolejny poziom bezpieczeństwa skóry Twojego dziecka zapewniony przez markę JELP. Jak wszystkie produkty JELP, również chusteczki pielęgnacyjne są hipoalergiczne 
i można je stosować już od momentu urodzenia. Mają one neutralne pH, nie zawierają środków zapachowych, ani alkoholu, dlatego nie podrażniają delikatnej skóry małych dzieci. Są nasączone balsamem zawierającym składniki łagodzące takie jak Aloe Vera oraz witamina E, dlatego pupcia dziecka jest po ich użyciu idealnie czysta i gładka.

Chusteczki JELP posiadają pozytywną opinię duńskiego Towarzystwa ASTMA-ALLERGI DANMARK, co daje gwarancję bezpieczeństwa ich stosowania alergikom. Dodatkowym atutem jest poręczne opakowanie zawierające 30 sztuk chusteczek. Można je ze sobą wszędzie zabrać, co jest szczególnie wygodne dla dorosłych alergików, chcących oczyścić swoje ręce bez ryzyka podrażnień.

W sprzedaży są dostępne tylko na niewielką skalę, głównie w sklepach internetowych, a sugerowana cena detaliczna to 5,95 zł.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj