marko
fot. Marko

Chusty do karmienia i noszenia dziecka – wybierz coś dla siebie

Są nie tylko wygodne, ale i… modne! Chusty bardzo ułatwiają życie młodym rodzicom, a przy tym umacniają ich więź z dzieckiem. Podpowiadamy, jakie wybrać.
marko
fot. Marko

Chusta do karmienia – daje intymność i wygodę

Karmimy piersią nie tylko w domu, ale również poza nim. Aby zapewnić sobie i maleństwu odrobinę intymnej przestrzeni, warto zainwestować w specjalną chustę do karmienia. Niezwykle praktyczna, duża i uniwersalna chusta CuddleCo sprawi, że każda kobieta będzie czuć się komfortowo podczas karmienia piersią. A dzięki stylowym wzorom i kaszmirowemu, bambusowemu materiałowi, będzie również wyglądać pięknie i elegancko. Chusta przede wszystkim zapewnia wygodę i prywatność mamom karmiącym w miejscach publicznych. Można ją również złożyć na pół i w razie potrzeby użyć jako okrycie dziecka w wózku. Ta chusta z pewnością stanie się podstawowym elementem garderoby każdej mamy pasując jednocześnie do jej ubioru. Wystarczy dwukrotnie owinąć ją wokół szyi, a zmieni się ona w klasyczny komin. W modzie cały czas królują szarości i pastele, dlatego chusty CuddleCo zostały stworzone w takich kolorach, aby można było je nosić również po zakończeniu karmienia piersią. Będą pasowały zarówno do jeansów, kostiumu plażowego, jak i casualowych stylizacji na jesień.


 
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.

Chusta do noszenia dziecka – zapewnia bliskość

Każda mama zdaje sobie sprawę z tego, jak przytulanie działa na maluszka – zapewnia mu bezpieczeństwo i buduje emocjonalną więź. Chusta do noszenia dziecka Izmi® to dobre rozwiązanie, które zapewni tobie i niemowlęciu potrzebną bliskość, tak ważną podczas pierwszych miesięcy życia. Miękka tkanina, odpowiednie wsparcie kręgosłupa oraz ogólny komfort. Może być używana już od narodzin. Delikatna, bambusowa tkanina dopasowuje się do ciała, bez względu na to, jaki nosisz rozmiar. Odpowiednia rozciągliwość materiału zapewni bezpieczeństwo dziecku, co z kolei pomoże mu szybko się wyciszyć. Dzięki chuście do noszenia Izmi pozostaniesz bardzo blisko swojej pociechy, nadal mając wolne ręce. Co więcej, możesz nosić maluszka z przodu lub z boku. Chusta Izmi® może również służyć jako pomoc w karmieniu piersią, wspierając Cię podczas karmienia maluszka. Należy jednak pamiętać, że taka pozycja wymaga podtrzymywania dziecka rękami.

Tata również może pomóc!

Kto powiedział, że tylko mama może nosić maluszka w ten sposób? Chusta do noszenia dziecka Izmi® jest na tyle wyjątkowa, że również tata ma możliwość budowania więzi z dzieckiem. Bardzo często, gdy mama dochodzi do siebie po porodzie, to właśnie on jest pierwszą osobą, która trzyma pociechę w ramionach. Podczas tzw. kangurowania noworodek słyszy bicie serca rodzica i uczy się rozpoznawać jego zapach. Chusta Izmi® daje możliwość powrotu do tej niezapomnianej, fizycznej bliskości. Maluchy lubią przytulać się do rodziców i czuć ich ciepło. A w czasie, gdy maleństwo będzie odpoczywać, tata może przyrządzić zdrowy posiłek. Jak należy zawiązać chustę? Wystarczy rozłożyć tkaninę na ramionach, aby zapewnić bezpieczne, ergonomiczne wsparcie. To takie proste i wygodne!

A, gdy maluch trochę podrośnie...

Chusta to praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się w wielu sytuacjach. Ale pamiętaj, że dziecko możesz nosić nie tylko w ten sposób. Skorzystaj również z ergonomicznego nosidła Izmi, przeznaczonego dla dzieci od 9. miesiąca życia. Dzięki swojej fantastycznej konstrukcji nosidełko zapewnia równomierne rozłożenie masy ciała dziecka, co w efekcie zmniejsza nacisk na plecy rodzica. Forma nosidełka gwarantuje najlepszą możliwą pozycję również maluchowi, zapewniając naturalny rozwój bioder. Unikalne paski ściśle dopasowują się do ramion rodzica, a górna część nosidełka zapewnia maluchom odpowiednie podparcie głowy. Możliwość regulowania wysokości siedzenia zapewnia komfort i wygodę w czasie dorastania malucha. Dzieci bardzo lubią obserwować otoczenie, dlatego możliwość odpięcia i odwinięcia górnej części nosidełka pozwala im zaspokoić ciekawość.

Chcesz zobaczyć pozostałe chusty i nosidełka? Zajrzyj tutaj 

Materiał powstał przy współpracy z: Marko

Zobacz także

Popularne tematy