Duże dzieci na TikToku
fot. TikTok

Mamy chwalą się na TikToku małymi gigantami

Mamy na TikToku podchwyciły nową modę: publikują filmiki, na których pokazują dzieci o nadzwyczajnych gabarytach. Internauci nie kryją zdziwienia, bo niektóre z tych „maluszków” to prawdziwe giganty!
Magdalena Drab
Duże dzieci na TikToku
fot. TikTok
Bohaterowie popularnych filmików zdecydowanie nie wyglądają na swój wiek. Niektóre dzieci przekraczają wagowe normy nawet dwukrotnie! Mamom to się jednak podoba i chętnie pokazują swoich gigantów w sieci.

Duże dzieci na TikToku: urocze czy niezdrowe?

Te mamy są dumne z wymiarów swoich dzieci, nawet jeśli w wieku kilku miesięcy ważą tyle, co półtoraroczne maluchy. Pokazują fałdki i przyznają, że noszenie takich gigantów wymaga niemałej siły. Na TikToku trwa właśnie moda na chwalenie się dużymi dziećmi. Czasem trudno uwierzyć, ile naprawdę ważą!

Wyjątkowe zainteresowanie wzbudził film mamy, które próbuje utrzymać na rękach córkę. Z opisu wynika, że dziewczynka ma zaledwie 9 miesięcy, a waży... 14 kg!
@juliaadrift

9 months & 30 lbs of sweet baby yumminess ##thickerthanasnicker ##9monthsold ##chunkybaby

♬ original sound - tyler golden

Internatów zszokował też materiał mamy 6-miesięcznego chłopca. Okazuje się, że dziecko ledwo mieści się w normach wagowych dla swojego wieku – jest na 98. centylu.
 
@briannaloera3

When your son is in the 98th percentile! 😂 ##6months ##chunkybaby ##foryoupage ##fyp ##workingmama ##bigbaby ##business ##businesswoman ##bossbaby ##boss

♬ original sound - Chris

Ten maluszek z kolei ma tylko 7 miesięcy:
 
@juliaadrift

SLAYLA ##chunkybaby ##slayla ##fatbaby ##7monthold

♬ Fergalicious - Fergie

Mamy nadzieję, że poza nagrywaniem śmiesznych filmików te mamy dbają także o prawidłowe nawyki żywieniowe u swoich dzieci. Przypominamy, że:
  • Przez pierwsze dwa lata życia dziecka tworzą się komórki tłuszczowe.
  • Zwyczaje żywieniowe, których dziecko uczy się w okresie dzieciństwa, pozostają z nim na długie lata.
  • Jeśli organizm dziecka nauczy się magazynowania energii w postaci tkanki tłuszczowej, przez całe życie może ono mieć problem z utrzymaniem właściwej wagi.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy