Brzuch mamy dwójki dzieci
fot. Expressions Untold/Sabrina Ewell

To zdjęcie to hołd dla ciała matki – każda z was powinna je zobaczyć!

"Wstydziłam się, bo nie wpisywałam się w normy społeczne" – wyznała Sabrina, mama dwójki dzieci. Skończmy z ocenianiem matek i ich ciał!
Hanna Szczesiak
Brzuch mamy dwójki dzieci
fot. Expressions Untold/Sabrina Ewell
Zdjęcie, które opublikowała Sabrina, to pochwała kobiecego ciała i dowód, że każda matka może pokochać swoje pociążowe ciało!

Akceptacja ciała po ciąży

"Głęboki wdech... To ja i ja moje ciało 19 lat po porodzie. Przez wiele lat myślałam, że to zbędny balast. Wiele razy rozważałam plastykę brzucha. Stosowałam wiele różnych specyfików, ale to nigdy nie działało. Wstydziłam się, bo nie wpisywałam się w normy społeczne... Przez ostatnie 2 lata byłam w podróży odkrywania siebie. Wszechświat zesłał mi myśli, okoliczności i ludzi, którzy pozwolili mi połączyć się z prawdziwą mną. Nie patrzę na normy społeczne, by zdefiniować to, kim do chol*** jestem. Kiedy stoję na rękach na plaży w samym bikini, jestem sobą, bezapelacyjnie. Piep***** się, wyretuszowane zdjęcia, już na mnie nie działacie" – napisała na Instagramie Sabrina Ewell, mama dwójki dzieci i joginka.

Minęło prawie 20 lat, zanim Sabrina zaakceptowała swoje ciało. Stoczyła wiele walk z samą sobą, by przyznać, że akceptuje to, jak wygląda i nie potrzebuje operacji ani innych "cudownych" metod pozbycia się rozstępów i obwisłej skóry na brzuchu! 
 

Miałyście problem z akceptacją własnego ciała po ciąży? Być może wciąż próbujecie polubić siebie?

Zobacz także: Takiego zdjęcia po porodzie nie pokazała jeszcze żadna mama!

Źródło: popsugar.com, Instagram
Redakcja poleca: Presja bycia fit i zmiany w ciele po ciąży - jak się nie dać? [WIDEO]
Kluczem do sukcesu jest akceptowanie zmian zachodzących w naszym ciele nie tylko po ciąży, ale podczas całego naszego życia – mówi psycholog dr Magdalena Śniegulska.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 10 głosy

Zobacz także

Popularne tematy