Kobieta w ciąży - grafika
fot. Fotolia

5 najlepszych quizów o ciąży i porodzie

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Czasem przeczytanie dziesiątek poradników nie daje przyszłej mamie poczucia bezpieczeństwa... Rozwiąż nasze quizy i zweryfikuj swoją wiedzę o ciąży i porodzie!
Hanna Szczesiak
Kobieta w ciąży - grafika
fot. Fotolia
Przedstawiamy pięć najlepszych quizów o ciąży i porodzie, które sprawdzą twoją wiedzę – uwaga, niektóre odpowiedzi mogą cię zaskoczyć!
 
  1. Jesteś dumną mamą, planujesz założyć rodzinę albo jesteś w ciąży? To nie ma znaczenia! Po rozwiązaniu naszego quizu dowiesz się, co naprawdę wiesz o ciąży. Czym jest syndrom kuwady albo skurcze Braxtona-Hicksa? Sprawdź!

  2. Czy wiesz, jak dbać o siebie w czasie ciąży? Ten quiz skierowany jest przede wszystkim do przyszłych mam: czy w czasie ciąży możesz szczepić się przeciw grypie lub uprawiać sport? Czy ciąża to czas, kiedy musisz pożegnać się z ulubioną małą czarną o poranku? Sprawdź swoją wiedzę.

  3. Pomiędzy dziewięcioma miesiącami w ciąży a trzymaniem w ramionach wyczekiwanego maleństwa jest już tylko jedno: poród. Sprawdź, co wiesz o porodzie! Ile jest okresów porodu? Czy jadąc do porodu, możesz mieć pomalowane paznokcie?

  4. Podczas porodu nie możesz jeść i pić, powinnaś też być przygotowana, że twoje zmagania mogą obserwować studenci medycyny... Które z tych informacji są prawdziwe? Sprawdź, czy znasz swoje prawa podczas porodu i rozwiąż nasz quiz!

  5. Rozstępy, obwisłe piersi, pozbawiona elastyczności skóra na brzuchu... Czy tak wygląda ciało każdej kobiety, która urodziła dziecko? Czy wiesz, jak zmieni się twoje ciało po ciąży? Rozwiąż quiz i sprawdź swoją wiedzę.

O ciąży i porodzie wiesz już wszystko? Rozwiąż inne nasze quizy!
Redakcja poleca: Czy warto zapisać się do szkoły rodzenia – film
Jeśli wciąż masz wątpliwości czy szkoła rodzenia jest ci potrzebna, ten film jest dla ciebie. O za i przeciw mówi nasz psycholog Adriana Klos.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy