mat. pras.
Zdrowie w ciąży

Z okazji Dnia Matki Philips zaprasza na bezpłatne USG 4D!

29 maja 2014 r., z okazji przypadających w tym czasie Dnia Matki i Dnia Dziecka, marka Philips Avent zaprasza kobiety w ciąży do Philips House, gdzie będą mogły spotkać się położnymi, konsultantkami laktacyjnymi czy wykonać bezpłatnie badanie USG, w tym rewolucyjne USG 4D, które pozwala zobaczyć twarz dziecka.

Jesteś w ciąży? Zatem Dzień Matki i Dzień Dziecka to twoje święta! I z tej okazji Philips AVENT, marka polecana przez mamy na całym świecie,  zaprasza cię i wszystkie przyszłe mamy na wspólne świętowanie do Philips House.

Będzie to okazja, żeby poznać inne mamy, które tak jak ty przygotowują się do narodzin dziecka, ale także by porozmawiać ze specjalistami. Na spotkanie oprócz specjalistów Philips AVENT zostaną zaproszone położne oraz konsultantki laktacyjne, które wszystkim chętnym udzielą bezpłatnych porad i pomogą przygotować się do tego szczególnego momentu w życiu kobiety.
 
We współpracy z Philips Healthcare, Philips Avent przygotował też możliwość wykonania badania USG przeprowadzonego przez lekarza ginekologa-położnika, gdyż Philips doskonale rozumie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej. Niespodzianką dla mam, które nie mogą doczekać się, by zobaczyć ruchy i uśmiechy czy grymasy malca, będzie też rewolucyjne badanie USG 4D, które pozwala zaspokoić naturalną ciekawość i dokładnie obejrzeć dziecko z każdej możliwej strony. Możesz więc zrobić sobie prezent na Dzień Matki i już teraz zobaczyć, jak twoja pociecha się do tiebie uśmiecha! Zdjęcia z USG 4D będą też wyjątkową pamiątką dla Ciebie i Twojego dziecka.

Mamy, które w związku z ograniczeniem czasowym, nie zdążą poddać się badaniu, otrzymają miły upominek, a wszystkie panie mogą liczyć na mini-wyprawkę od Philips Avent.

Przyszłe mamy Philips Avent zaprasza do wspólnego świętowania 29 maja 2014 r., w godz. 10.00-16.00, do siedziby Philips – w Aleje Jerozolimskie 195B w Warszawie.


 

Kiedy wykonuje się USG w ciąży i które jest najważniejsze? Sprawdź, żeby nie przegapić!

niania phlips Avent
materiały prasowe
Zakupy
Szukasz dobrej niani dla dziecka? Podpowiadamy, jak ją wybrać
Nie wiesz, jak wybrać dobrą nianię dla dziecka? "Zatrudnij" nianię elektroniczną Philips Avent - sprawdź, dlaczego warto ją mieć.

Elektroniczna niania z monitorem wideo Philips AVENT SCD603 umożliwia rodzicom utrzymanie stałego, bezpiecznego kontaktu z dzieckiem z dowolnego miejsca w domu. Urządzenie zapewnia doskonały dźwięk i obraz zarówno w dzień, jak i w nocy. Niania na miarę twoich potrzeb Korzystając z 30-letniego doświadczenia zdobytego na podstawie informacji przekazywanych przez rodziców, Philips AVENT rozumie jak ważne jest zapewnienie bezpiecznego kontaktu z maleństwem. W dzień czy w nocy, w każdym miejscu domu, rodzice powinni mieć pewność, że dziecko jest bezpieczne i zdrowe, podczas gdy oni zajmują się innymi sprawami życia codziennego. Właśnie dlatego Philips AVENT posiada w swoim portfolio bezprzewodową nianię elektroniczną SCD603 z monitorem wideo.  Zaawansowana niania SCD603 z automatyczną aktywacją ekranu alarmuje rodziców natychmiast po wykryciu hałasu w pokoju dziecka, co pomaga zapewnić maleństwu potrzebną opiekę. Dzięki zasięgowi do 150 m niania pomaga utrzymać bezpieczny kontakt z dzieckiem z dowolnego miejsca w domu i to przez całą dobę! Niania została skonstruowana z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii cyfrowej, umożliwiając rodzicom obserwację dziecka na kolorowym wyświetlaczu (2,4”) o wysokiej rozdzielczości w ciągu dnia, a dzięki automatycznemu podczerwonemu trybowi noktowizyjnemu zapewnia podgląd w kolorze czarno-białym także w nocy.  Ponadto elektroniczna niania z monitorem wideo jest wyposażona w delikatną lampkę nocną i zestaw kołysanek , które mogą być wybierane zdalnie. Dzięki temu można uspokoić dziecko zawsze, kiedy najbardziej tego potrzebuje.  Elektroniczna niania z monitorem wideo utrzymuje wyraźne połączenie z dzieckiem bez żadnych zakłóceń. Dodatkowo niania posiada funkcję bateryjnego podtrzymywania zasilania na wypadek awarii prądu. Można mieć więc pewność niezawodności połączenia z maluszkiem. O nawiązaniu...

laktator Avent
materiały prasowe
Zakupy
Kup laktator Avent i wesprzyj Fundację Rodzić po Ludzku
Teraz również ty możesz wspomóc Fundację Rodzić po Ludzku. Wystarczy, że kupisz laktator Philips Avent.

Każda z nas, kobiet, wie, że narodziny dziecka (zwłaszcza pierwszego) są jednym z najważniejszych (o ile nie najważniejszym) wydarzeń w naszym życiu. I wszystkie chciałybyśmy, aby nasz wyczekany skarb przyszedł na świat w jak najbardziej komfortowych warunkach, a my – czuły się bezpieczne i ważne. Niestety opieka okołoporodowa w Polsce ciągle pozostawia wiele do życzenia, dlatego tak ważne jest to, co robi dla nas, przyszłych lub obecnych matek, Fundacja Rodzić po Ludzku. Rodzić po ludzku, czyli jak? Głównym celem Fundacji Rodzić po Ludzku działającej od 1996 r. jest poprawa opieki okołoporodowej w Polsce. Fundacja walczy o to, by kobiety mogły rodzić w godnych warunkach otoczone troskliwą i uważna opieką ze strony personelu medycznego, by prawa kobiet rodzących były respektowanie. Fundacja stara się, by dzieci przychodziły na świat w przyjaznym otoczeniu, a rodzice mogli liczyć na wsparcie w początkach swojego macierzyństwa i ojcostwa. Prowadzi także szereg kampanii informacyjnych , które mają zwiększyć świadomość kobiet na temat ich praw oraz pokazać, co robić w przypadku ich złamania. Działania tej organizacji pozarządowej dążą także do tego, by w polskich szpitalach położniczych były uwzględniane zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), a samodzielne i niezależne położne odgrywały ważną rolę w opiece nad kobietą i noworodkiem.   Od 2012 roku Fundacja prowadzi stronę internetową www.GdzieRodzić.info . Jest to portal, który pomaga przyszłym mamom w wyborze najlepszego miejsca do porodu. Znajduje się tu baza porodówek , czyli informacje o wszystkich szpitalach położniczych w Polsce. Każda placówka jest szczegółowo opisana, a kobiety mogą opowiedzieć o swoich doświadczeniach z pobytu w szpitalu. Komentarze i oceny mam, które urodziły, pokazują prawdziwe oblicze placówki.   To i wiele więcej robi dla nas, kobiet i matek,...

dzień matki
philips
Aktualności
Dzień Matki z Philips
Philips Avent 24 maja zaprasza mamy w ciąży do wspólnego świętowania Dnia Matki. W swojej siedzibie Philips już po raz kolejny organizuje spotkanie, podczas którego panie w ciąży będą miały okazję porozmawiać z położną, konsultantką laktacyjną, wykonać badanie USG 3/4D oraz poznać produkty Philips Avent. Na wszystkich gości czeka też miniwyprawka.

Marka Philips Avent nieustannie wspiera młode mamy od momentu poczęcia, aż po samo rozwiązanie i kolejne miesiące życia maluszka. Choć w tym roku 26 maja większość spodziewających się dziecka nie otrzyma pewnie jeszcze życzeń, to jeśli jesteś w ciąży, masz już pełne prawo, by czuć się mamą i świętować. To zatem świetny pretekst, by spotkać się z innymi paniami w ciąży, zasięgnąć profesjonalnych porad, a być może rozwiać wątpliwości dzięki rozmowie ze specjalistą. W ubiegłym roku spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Podczas tegorocznego spotkania, na które Philips zaprasza do swojej siedziby 24 maja , przyszłe mamy spotkają się z położną oraz konsultantką laktacyjną , a także zapoznają się z produktami Philips Avent, które dodatkowo otrzymają w prezencie w miniwyprawce . W ciągu dnia przewidziano także quizy z nagrodami. Ponadto Philips jako producent m.in. zaawansowanych ultrasonografów dobrze wie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej, dlatego na kilkadziesiąt wybranych w wyniku losowania mam czeka też możliwość wykonania badania USG 3/4D przeprowadzonego przez lekarza ginekologa-położnika. Nowoczesne ultrasonografy Philips pozwalają na zaawansowaną diagnostykę wykorzystującą techniki obrazowania trójwymiarowego celem jak najdokładniejszej diagnostyki. Dzięki temu masz szansę zobaczyć pierwszy uśmiech lub grymas swojego dziecka na zdjęciu, a nawet na filmie! Spotkanie dla przyszłych mam odbędzie się 24 maja 2018 r. w godzinach 9:45-16:20 w siedzibie Philips Polska przy Alejach Jerozolimskich 195B w Warszawie w formie 2 tur. Serdecznie zapraszamy na turę poranną lub popołudniową!   I TURA 9:45 powitanie 9:55 wybór 12 osób na USG 10:00 prezentacja położnej i konsultantki laktacyjnej 10:55 wybór 12 osób na USG 11:15 prezentacja Philips AVENT 11:35 quiz z nagrodami 11:55...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj