ciążowa odzież, koszulki ciążowe, śmieszne koszulki
fot. materiały prasowe

Ciążowe koszulki dla niegrzecznej przyszłej mamy - REBELLOOK PREGNANCY

Masz dosyć obszernych ubrań ciążowych z nudnymi aplikacjami? Kup koszulkę z oryginalnym napisem i rozbaw znajomych!
ciążowa odzież, koszulki ciążowe, śmieszne koszulki
fot. materiały prasowe
REBELLOOK PREGNANCY - koszulki ciążowe zaprojektowane przez blogerkę!

Rebellook Pregnancy to marka ciążowych koszulek z designerskimi nadrukami stworzona przez blogerke Marlę (rebellook.blogspot.com).

Koszulki zostały stworzone z potrzeby - podczas ciąży Marla nie mogła znaleźć t-shirtów, które ładnie wyglądałyby na brzuchu, ale też nie byłyby opatrzone kiczowatymi nadrukami, które nie pasowały do jej rockowego stylu. Postanowiła więc zaprojektować autorską linię koszulek, które miały być odzwierciedleniem jej zadziornego stylu.

Zobacz niezwykłe wzory ciążowych koszulek >>

Bluzki obecnie dostępne są w sprzedaży. Już pierwsze koszulki Rebellook Pregnancy spotkały się z wielkim zainteresowaniem wśród przyszłych Mam, a wśród nich t-shirt "We're hoping it's a Pony".

Następnie powstała "męska" wersja koszulki z napisem "We're hoping it's a Unicorn". Obecnie dostępnych jest siedem ciekawych wzorów, które możecie obejrzeć na stronie facebook: facebook.com/RebellookPregnancyRedakcja poleca: USG prenatalne: kiedy się je wykonuje, jak wygląda, ile trwa?
USG prenatalne służy do oceny ryzyka wystąpienia wad genetycznych i rozwojowych na wczesnym etapie ciąży. Dzięki temu badaniu możemy sprawdzić, czy płód rozwija się prawidłowo. Jak się do niego przygotować i czego się spodziewać podczas wizyty u ginekologa? Sprawdź!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy