GRY
 
 

Ciążowy organizer

Twoje dane Pokaż wykres Galeria ciąży Dodaj kolejny tydzień następny tydzień poprzedni tydzień Zakończ dziennik
26

Tydzień ciąży
Do przewidywanego terminu porodu pozostało 14 tygodni

Co powinnam zrobić?
  1. Jeśli podczas badania w pierwszym trymestrze w kierunku toksoplazmozy twój wynik był ujemny, powinnaś wykonać to badanie ponownie. Skierowanie powinnaś otrzymać od lekarza podczas czwartej wizyty ciążowej. Czytaj więcej »
     
  2. Pamiętaj o masażu okolic intymnych. To bardzo dobry sposób, aby dobrze przygotować krocze do porodu. W ostatnim trymestrze ciąży powinnaś wykonywać go codziennie przez 5 minut. Sama lub z pomocą partnera. Czytaj więcej »
Co już mogę?
Sprzątasz, pierzesz i przestawiasz meble w mieszkaniu? To znak, że zawładnął tobą syndromom wicia gniazda i odczuwasz silną potrzebę przygotowania domu na narodziny dziecka. Postaraj się ten niesamowity przypływ energii wykorzystać naprawdę mądrze. Czytaj więcej »
Ostatni dzwonek na:
Na pewno jesteś już umówiona na czwartą wizytę kontrolna. Podczas niej odbywa się drugie obowiązkowe w ciąży badanie USG, tzw. połówkowe. W uzasadnionych przypadkach wykonywana jest kordocenteza, czyli badanie prenatalne, polegające na pobraniu przez brzuch niewielkiej ilości krwi pępowinowej dziecka. Czytaj więcej »
Prowadzenie dziennika dostępne tylko
dla zalogowanych użytkowniczek

Zaloguj się używając identyfikatora z ja.w.polki.pl

Poleć nas swoim znajomym