Ciążowy organizer

31
Tydzień ciąży Do przewidywanego terminu porodu pozostało 9 tygodni
Co powinnam zrobić?
  1. Zacznij przygotowywać torbę do szpitala. Jest sporo rzeczy, o których musisz pomyśleć. Zapakuj do niej niezbędne dokumenty, wyniki badań, ubrania i kosmetyki, a także wyprawkę dla dziecka. Czytaj więcej »
     
  2. Szukaj informacji o porodzie w sprawdzonych źródłach. Zaprenumeruj mądry poradnik dla rodziców, wchodź na strony internetowe, w których treści konsultują eksperci. Wiedza to najlepszy sposób, aby nie bać się porodu. Czytaj więcej »
Co już mogę?
Powinnaś więcej wypoczywać. To dobry moment, aby zastanowić się, jak podzielić się obowiązkami z partnerem. Na tym etapie ciąży możesz odczuwać narastające zmęczenie. Wybiegnij myślą w przyszłość, zastanów są, jak poradzicie sobie ze wszystkim po porodzie. Kto wam pomoże po narodzinach dziecka, gdy będziesz dochodzić do siebie i większość czasu poświęcać noworodkowi. Od udanego startu w rodzicielstwie dużo zależy. Czytaj więcej »
Ostatni dzwonek na:
Podróżowanie samolotem. Zwykle lekarze odradzają kobietom w ciąży lot po 31. tygodniu, niektóre linie lotnicze nie zabierają na pokład przyszłych mam, które przekroczyły 32. tydzień ciąży. Czytaj więcej »
Prowadzenie dziennika dostępne tylko
dla zalogowanych użytkowniczek
zaloguj