Ciążowy organizer

4
Tydzień ciąży Do przewidywanego terminu porodu pozostało 36 tygodni
Co powinnam zrobić?
  1. Wykonaj test ciążowy. Jeśli przypuszczasz, że jesteś w ciąży, możesz już sprawdzić, czy zostaniesz mamą. Ale wynik będzie bardziej wiarygodny, jeśli test zrobisz bliżej dnia, w którym powinna pojawić się miesiączka. Powtórz go za kilka dni. Czytaj więcej »
     
  2. Zacznij łykać kwas foliowy. Kup go w aptece razem z testem ciążowym. Przyjmowanie tego suplementu warto rozpocząć jeszcze podczas starań o dziecko. Czytaj więcej »
Co już mogę?
Możesz czuć się inaczej niż wcześniej. Na stronie obok zacznij zaznaczać, jak czujesz się w kolejnych tygodniach ciąży. Dzięki notatkom w dowolnym momencie zobaczysz na wykresie, jak zmienia się twoje samopoczucie. To nie tylko fajna ciążowa pamiątka, ale także okazja, by nie przeoczyć problemów z ciążą. Czytaj więcej »
Ostatni dzwonek na:
Zerwanie z używkami. Przyszła mama nie może pić, ani palić. Powinna również ograniczyć picie kawy. Czytaj więcej »

Zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia. Co prawda ciążowy brzuszek pojawi się dopiero za pewien czas, ale od początku warto śledzić, jak zmienia się twoje ciało. Poproś partnera, by sfotografował cię bokiem na jednolitym tle i wrzuć zdjęcie do twojej prywatnej galerii na stronie obok. Czytaj więcej »

Prowadzenie dziennika dostępne tylko
dla zalogowanych użytkowniczek
zaloguj