Umierająca piosenkarka tuli dziecko
fot. Instagram roryandjoey

Cieszmy się każdą chwilą z dzieckiem. Doceńmy życie

Niezwykle wzruszająca historia piosenkarki, która mimo przegranej walki z rakiem daje swej córce radość i próbuje zachować dla niej wspomnienia.
Marta Kabulska
Umierająca piosenkarka tuli dziecko
fot. Instagram roryandjoey
Joey+Rory  to muzyczny duet country oraz życiowi partnerzy, rodzice dwuletniej Indiany. Ponad rok temu fanów muzyki country obiegła smutna wiadomość - Joey ujawniła, że choruje na raka szyjki macicy. Rory dzieli się z fanami intymnymi szczegółami z ich osobistych zmagań na swoim blogu "This Life I Live". W zeszłym tygodniu zamieścił na nim zdjęcie, które poruszyło ludzkie serca.

Przerażająco wychudzona, prawie łysa, zniszczona przez raka Joey leży na szpitalnym łóżku tuląc w ramionach swoją małą córeczkę. Smutek miesza się na nim ze spokojem. 
- Joey pogodziła się z tym, co ją spotkało. Dzięki temu ja też się z tym pogodziłem – napisał Rory.

Piosenkarka wie, że pozostało jej niewiele czasu. Leczenie nie przyniosło efektów. W ubiegłym miesiącu małżeństwo podjęło więc decyzję o jego zakończeniu. 9 listopada Rory postanowił zabrać żonę do domu. Ostatnie dni spędzone w szpitalu wypełniały nie łzy bólu lecz radości, które dawała piosenkarce jej mała córeczka. 
- Wczoraj posadziłem ją naprzeciwko mamy. Śmiały się, bawiły. Widać było miłość, jaka może łączyć tylko matkę i dziecko. Potem gdy Indy zasypiała, Joey ją tuliła i śpiewała jej "In The Garden" i inne pieśni, delikatnie głaszcząc córeczkę po jej jedwabistych blond włosach. Doskonała miłość wypełnia tę szpitalną salę. Wszyscy wstrzymaliśmy oddech i przecieraliśmy oczy.- czytamy na blogu Rory'a.

Piosenkarka wie, że niedługo umrze i pozostawi maleńką córeczkę, dlatego wciąż walczy, jeśli nie o siebie, to o zachowanie wspaniałych wspomnień dla swojego dziecko. Postanowiła nagrywać bajki, które czyta dla małej Indiany, aby po jej śmierci córeczka oglądając książeczki, słuchała głosu mamy. 
Tysiące ludzi na całym świecie ślą Joey wyrazy wsparcia, modlitwy, współczucia, dzielą się swoimi historiami. 

Zobacz też: Gdy będziecie płakać ze zmęczenia, przypomnijcie sobie o mnie… – poruszający apel mamy

 
 

Joey and Indy are excited! Summer Newsletters just went to print! I ordered a few extra's if you want to sign up to be a Farmhand+ member at www.joeyandrory.com and receive one too! (Julie)

Posted by Joey and Rory on 17 sierpnia 2015
 
 

..this was taken at one of our last concerts. Love is a powerful thing to pray for.

Posted by Joey and Rory on 5 listopada 2015

Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy