Anna Dereszowska w ciąży
fot. Facebook

Ciężarna Anna Dereszowska mówi wprost o trudnych emocjach pod koniec ciąży

Anna Dereszowska jesienią zostanie po raz trzeci mamą. Tuż przed porodem pokazała ciążowy brzuszek i pokój maluszka.
Dominika Bielas
Anna Dereszowska w ciąży
fot. Facebook
W czerwcu Anna Dereszowska potwierdziła doniesienia mediów, że spodziewa się trzeciego dziecka. Choć aktorka znana z „Lejdis” nie ukrywała ciąży, próżno szukać na Instagramie zdjęć eksponujących ciążowe krągłości. Na profilu aktorki jest zaledwie kilka takich fotografii. Teraz gdy do rozwiązania jest coraz bliżej, Anna Dereszowska nie tylko opublikowała zdjęcie w opiętej sukience ukazującej rosnący brzuszek, ale także pokazała pokój maluszka. 

Poród Anny Dereszowskiej

Na uroczej fotografii widać, jak aktorka pozuje na tle niemowlęcego łóżeczka. W poście wyznała, że poród już niedługo, ale poruszyła także bardzo ważny temat. W swoim wpisie Anna Dereszowska zdradziła, że na ostatniej prostej towarzyszy jej bardzo dużo emocji. Jest dużo radości, ale nie tylko. „Pewnie, że towarzyszy mi też masa innych emocji, również tych trudnych. I w pełni to akceptuję, to jest naturalne” – dodała.

Aktorka jest niezwykle zapracowana i jeszcze nie tak dawno dzieliła się z fanami swoimi obawami. Przez codzienne obowiązki, pracę i budowę domu była bardzo zmęczona i wykończona psychicznie, a nawet dopadł ją kryzys. Mówiła, także, że nie skompletowała jeszcze wyprawki dla maluszka. Wygląda jednak na to, że już wszytko gotowe na powitanie nowego członka rodziny.

Chłopiec czy dziewczynka? 

Aktorka pozuje na tle dziecięcego pokoju utrzymanego w ciepłych barwach, ale jego wystrój nie zdradza, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka. Media donoszą, że Anna Dereszowska czeka na syna, ale sama aktorka nie odniosła się do tych plotek. Mamy nadzieję, że skoro udało się już skompletować wyprawkę, zapewni to przyszłej mamie więcej spokoju w tym bardzo emocjonującym czasie. A wam jakie emocje towarzyszyły tuż przed narodzinami dziecka?
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy