gessler
fot. Instagram

Ciężarna Gessler robi zdjęcia NAGO na ulicach Warszawy. Internauci: „przesada”

Lara Gessler za kilka miesięcy zostanie mamą. Celebrytka postanowiła uwiecznić błogosławiony stan na zdjęciach, na których pozuje nago. Internauci są podzieleni – dla jednych jest to przesada, dla drugich sensualność.
Katarzyna Gałązkiewicz
gessler
fot. Instagram
Córka znanej restauratorki Lara Gessler początkowo  niechętnie wspominała o ciąży, ostatnimi czasy zaczęło się to jednak zmieniać, czego efektem są posty, które celebrytka publikuje za pośrednictwem Instagrama. Lara zaskoczyła ostatnio swoich obserwatorów zmysłową sesją, podczas której wyeksponowała ciążowy brzuszek.

Zmysłowe zdjęcia Gessler

Wiele ciężarnych celebrytek decyduje się na uwiecznienie ciąży na zdjęciach. Z tego samego założenia wyszła Lara Gessler, która zapozowała niemal nago na ulicach Warszawy. Fotografie nie są jednak wulgarne, lecz subtelne. Uwieczniają delikatność i piękno kobiety w ciąży.

Sesja wywołała kontrowersje wśród internautów. Niektórzy uważają, że zdjęcia są „przesadzone i czasami lepiej odsłonić mniej”. Spora część nie od razu przekonała się do wizji Gessler, jednak po pewnym czasie zaczęli przekonywać się do sensu takich ujęć:

„Niektórzy, mam wrażenie, nie są gotowi na takie zdjęcia”

„Mam mieszane uczucia, przyswajam, ale już zaczynam powoli rozumieć”

Cudne zdjęcie i pamiątka” – piszą w komentarzach.

Internauci zapytali też, kiedy powstały zdjęcia. Lara wyjaśniła, że sesja została zrobiona w sobotę bardzo wcześnie rano. To dlatego, żeby uniknąć przechodniów w kadrze.

Odważyłybyście się na taką sesję?

Źródło: Instagram 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy