GRY

Ciężarna Kate w kwiecistej sukience z sieciówki. Jej cena was zaskoczy!

Ile trzeba wydać, żeby prezentować się jak księżna w ciąży? Wcale nie tak wiele!

Księżna Kate w ciąży w sukience w kwiaty
fot. ONS.pl
Kate Middleton po raz pierwszy pokazała się publicznie w 2018 roku dzień po swoich 36 urodzinach. Ciężarna księżna przybyła z wizytą do Reach Academy Feltham. Jak zwykle podczas takich wystąpień z jej twarzy nie znikał uśmiech, ale uwagę wszystkich przykuł strój, jaki Kate założyła na tę okazję. Powód? Ta niebieska sukienka w kwiaty to model znanej marki odzieżowej dla ciężarnych. Jest naprawdę niedroga!

ONS.pl

Księżna Kate z wizytą w Reach Academy Feltham w sukience ciążowej z sieciówki

10 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku publiczne wystąpienie księżnej Cambridge. Kate udała się do Reach Academy Feltham w zachodnim Londynie. Jest to szkoła wspierająca rozwój dzieci niepełnosprawnych psychicznie. Na tę okazję księżna założyła niebieską sukienkę w kwiatowy wzór. Myślicie, że kosztowała krocie? Nic z tych rzeczy. Jest to model popularnej marki Seraphine, oferującej odzież dla ciężarnych. I uwaga! Kosztuje jedynie 65 funtów, czyli około 300 złotych. Chciałybyście mieć podobną?
Redakcja poleca: Co zrobić, aby dziecko nie było kartą przetargową podczas rozwodu? [WIDEO]
Dziecko nie czuje takich emocji jak rozstająca się para, dlatego nie może być używane w rozgrywce, jaką toczą między sobą jego rodzice - przestrzega psycholog Alicja Budzyńska. Zobacz film, w którym ekspert tłumaczy jak postępować, aby nie doszło do traktowania dziecka jako karty przetargowej podczas rozstania.

Ulubiona sukienka ciężarnej księżnej Kate

Sukienka marki Seraphine, którą Kate Middleton założyła na ostatnie wyjście do Reach Academy Feltham jest jedną z jej ulubionych ciążowych kreacji. Również podczas poprzednich ciąż chętnie ją nosiła. Np. w 2015 roku podczas spotkania z organizacją Family Friends kiedy była w ciąży z księżniczką Charlotte, też miała ją na sobie. Właśnie za takie podejście wszyscy kochają Kate – za jej brak wywyższania się i świetny gust. Jak widać nawet w sukience za kilkadziesiąt funtów można prezentować się zjawiskowo!

Zobacz też:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Rozwiąż Quiz

Witajcie, wakacje!