Olga Frycz i były partner
fot. Instagram/tojafrycz

Ciężarna Olga Frycz może liczyć na wsparcie swojego byłego partnera! Piękna postawa

Olga Frycz ma bardzo duże wsparcie w swoim byłym partnerze. Grzegorz Sobieszek zapewnił ją, że zawsze może na niego liczyć. Para jest doskonałym przykładem na to, że nawet po rozstaniu można stworzyć wspaniałą, pełną ciepła i szacunku relację.
Joanna  Biegaj
Olga Frycz i były partner
fot. Instagram/tojafrycz
Olga Frycz niedawno obwieściła, że jest w ciąży. Aktorka zadeklarowała, że nie boi się samodzielnego macierzyństwa, co wywołało spore zamieszanie. Okazuje się jednak, że młoda mama może liczyć na pomoc najbliższych, a także swojego byłego partnera.

Wspaniały gest byłego partnera Olgi Frycz

Olga Frycz przez kilka lat była w związku z Grzegorzem Sobieszkiem – para doczekała się córki Helenki. Choć rodzice dziewczynki nie są już razem, ich relacje pozostają bardzo dobre. Były partner aktorki po jej publicznym oświadczeniu na temat ciąży i samodzielnego macierzyństwa zaoferował swoją pomoc.

Tata małej Helenki zamieścił pod zdjęciem Olgi Frycz bardzo ciepłe słowa, które z pewnością dodadzą młodej mamie otuchy. „Hela na bank będzie super siostrą, a ty jesteś super mamą, bo jesteś bardzo, bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak, jak mówiłem wiele razy, zawsze możesz na mnie liczyć” – napisał Grzegorz Sobieszek.

Olga Frycz odpowiedziała na ten komentarz w równie przyjaznym tonie: „Dziękuję Grzesiu. Jesteś super przyjacielem i będziesz fajnym wujkiem”. Tak dobrej relacji z pewnością może im pozazdrościć wiele par, które po rozstaniu nie umieją się porozumieć!
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy