GRY
 
 

Claudia Schiffer po raz trzeci została mamą

Niemiecka modelka urodziła śliczną dziewczynkę.

fot. ONS
W oficjalnym oświadczeniu czytamy: "Claudia Schiffer i Matthew Vaughn z dumą ogłaszają narodziny swojej córeczki, która przyszła na świat 14 maja 2010 roku w londyńskim szpitalu Portland".

Zarówno piękna mama jak i dziecko czują się dobrze. Na razie nie jest jeszcze znane imię dziewczynki.

39-letnia modelka w trakcie ciąży miewała różne zachcianki. W jednym z wywiadów wyznała, że jedną z nich była nieustanne chęć picia piwa! Oczywiście bezalkoholowego. Dodała również, że macierzyństwo odmieniło zupełnie jej stosunek do kariery: "Kiedyś pracowałam praktycznie każdego dnia i ciągle podróżowałam po świecie. Od kiedy zostałam mamą, to rodzina stała się dla mnie najważniejsza. Już nie pracuję w weekendy, a jeśli gdzieś muszę wyjechać, to góra na dwa-trzy dni. Zaraz potem wracam do domu".

Claudia Schiffer i Matthew Vaughn są małżeństwem od 2008 roku. Oprócz nowonarodzonej córeczki mają też 7-letniego syna Caspara i 5-letnią córkę Clementine.Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj