GRY
 
 

Clifford The Big Red Dog

W nowej Serii Clifford znowu będzie uczyć dzieci jak ładnie bawić się z innymi, być pomocnym i pokaże jak zdobywa się prawdziwych przyjaciół.

Wiecie dlaczego Clifford jest większy od piętrowego budynku? To wszystko dzięki jego ukochanej Pani, Emilly Elizabeth, która pokochała go najbardziej na świecie. I to właśnie z miłości Clifford urósł taki wielki. Warto wspomnieć, że Clifford jest bardziej czerwony niż wóz strażacki a serce ma równie duże jak on sam.

Serial Clifford the Big Red Dog cieszy się od wielu lat niesłabnącą popularnością wśród dzieci. Jest nadawany już w 85 krajach i 17 razy został nominowany do prestiżowej nagrody Emmy.


1. „Psi Park”

Spis odcinków:
1. Wielka niespodzianka Dla Clifforda
2. Uszy tak mają
3. Wystarczająco silny
4. Gwiazdy w twoich oczach
5. Tajny klub Maca
6. Psi park
2. „Słuszna decyzja”

Spis odcinków:
1. Słuszna decyzja
2. O psie który potrzebował pomocy
3. W pogoni za liśmi
4. Nikt nie jest doskonały
5. Ulubiony uczeń
6. Wyspiarz roku
Opis z płytek:
Przed Wami dalszy ciąg przygód doskonale już znanego Clifforda. Tym razem wielki i czerwony pies razem ze swoją Panią Emilly Elizabeth i oddanymi przyjaciółmi: T-Bonem i Cleo musza podjąć ważną decyzję. Tylko czy okaże się ona słuszna? Clifford! Nie martw się, przecież nikt nie jest doskonały!

W nowej Serii Clifford znowu będzie uczyć dzieci jak ładnie bawić się z innymi, być pomocnym i pokaże jak zdobywa się prawdziwych przyjaciół.Tytuł płyty: Psi Park/ Słuszna decyzja
Czas trwania: 78 minut
Sugerowana cena detaliczna: 29,90 PLN
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj