GRY
 
 

Co ciało widziało ?- Warsztaty Twórcze II edycja

27.11.2011r., godz. 12-14 Zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 5-10 lat (młodsze dzieci, czyli 5-7 lat, zapraszamy z opiekunami).

wydarzenia, pajdokracja
Wystawa Natalii Szostak to uczta dla oka. Prace artystki, wykonane są przeżywającą znów renesans techniką rysunku oraz malarstwa olejnego.

Prezentowany wybór obrazów  to subtelna podróż po ludzkim ciele i jego wnętrzu, podczas której kluczowym zagadnieniem staje się jego doświadczanie jako przedmiotu i podmiotu jednocześnie.

Gdzie na mapie ciała umiejscowiony jest charakter ?
Czy w układzie krwionośnym człowieka jest miejsce na “złamane serce” ?
Czy patrząc na swoje ciało widzimy siebie ?

Wraz z uczestniczkami i uczestnikami warsztatów popracujemy nad dziecięcą koncepcją i wizją własnego ciała w otaczającym nas świecie.
W powstałych pracach plastycznych stworzymy  wizerunek wnętrza swojego ciała oraz swojego wnętrza, poszukamy między nimi powiązań i postaramy się złożyć z nich spójną całość.

Podczas spotkania w gościnnych progach galerii OdraZoo, padokracjowych warsztatowiczów odwiedzi - i o swojej pracy opowie - autorka wystawy Natalia Szostak.

scenariusz i prowadzenie: Karolina Machowicz, połowa duetu animatorskiego Niedzielne Artystki, współorganizatorka Pajdokracji – Rodzinnych Niedziel w Piwnicy Kany

Zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 5-10 lat (młodsze dzieci, czyli 5-7 lat, zapraszamy z opiekunami).
Obowiązują stroje niezobowiązujące, umożliwiające swobodną pracę twórczą :)
Prosimy o zapisy pod pajdokracja@gmail.com, tel. 669 905 907

Miejsce: klubokawiarnia-galeria Odra Zoo, ul. Koński Kierat 16, Szczecin

Opłata: 30 zł (zniżki dla rodzeństwa), w cenie kawa lub herbata dla opiekuna i woda dla dziecka

Odra Zoo
ul. Koński Kierat 16
Szczecin, Poland


więcej »
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj