BeSafe adapter pasów bezpieczeństwa

Co cię najbardziej zaskoczyło w ciąży? [KONKURS]

Dwie kreski na teście ciążowym? Wspólna wizyta na badaniu USG? A może pierwsze kopnięcie maleństwa, które poczułaś? Weź udział w naszym konkursie – spróbuj przypomnieć sobie, co najbardziej zaskoczyło cię w ciąży i napisz nam o tym, a jedna z wielu fantastycznych nagród może być twoja!
BeSafe adapter pasów bezpieczeństwa
9 miesięcy, w czasie których nosiłaś ukochane maleństwo pod sercem, z pewnością obfitowało w momenty wzruszające, zabawne i zaskakujące. Opisz nam je i odbierz wyjątkową nagrodę.

Napisz i wygraj!

W konkursie czekają na was upominki od Marko.

3x Adapter BeSafe iZi fix do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży
W przypadku nagłego hamowania lub stłuczki może dojść do uderzenia twojego brzucha i dziecka. Adapter BeSafe daje odpowiednią ochronę wam obojgu. Dzięki niemu tradycyjny pas (pas biodrowy) jest przesunięty poniżej dolnej okolicy brzucha, a nacisk jest przesunięty na miednicę. Adapter BeSafe powinien być stosowany już od 2. miesiąca ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku kolizji.

3x rewolucyjna butelka do karmienia Nanobébé
Naturalny pokarm gwarantuje dziecku to, co najlepsze. Zdarza się jednak z różnych przyczyn, że konieczne jest odciągnięcie pokarmu i podanie go dziecku z butelki. Niezbędna jest wówczas gwarancja, że schłodzone lub zamrożone, a później ogrzane mleko nie straci wartości odżywczych. To, co podoba się mamom najbardziej, to możliwość odciągania mleka bezpośrednio do butelki i przechowywanie pokarmu właśnie w takiej formule. Unikalna geometria butelki sprawia, że mleko wypełnia ją równomiernie, dzięki czemu schładzane jest nawet 3 razy szybciej niż w innych butelkach. Również szybciej się je ogrzewa.
Do wygrania będą 3 zestawy - w każdym opakowaniu znajdować się będą aż trzy rewolucyjne butelki Nanobébé.

4x Otlulacz Swaddle UP
Zapewniają one komfortowy i bezpieczny sen maluchom od urodzenia do około 4. miesiąca życia. Czekają na was 2 różowe i 2 niebieskie. Dlaczego są wyjątkowe? Przede wszystkim dzięki unikatowemu kształtowi. Zostały zaprojektowane tak, aby podtrzymać u dziecka uczucie przebywania w łonie matki. Choć rączki dziecka są szczelnie otulone, może ono trzymać je w górze i sięgać nimi do twarzy, w celu naturalnego samouspokojenia.

Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.

Czekamy na zgłoszenia

Napisz nam, co najbardziej zaskoczyło cię w ciąży? Wśród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Zapraszamy do udziału w naszym konkursie!
 
Artykuł powstał z udziałem Marko
Oceń artykuł

Ocena 6 na 10 głosy

Zobacz także

Popularne tematy