Co dalej z ulubionymi postaciami Na dobre i na złe? 
fot. Instagram/nadobreinazle.official

Co dalej z ulubionymi postaciami „Na dobre i na złe”?​ Trzy aktorki są w ciąży!

Trzy aktorki z serialu „Na dobre i na złe” są w ciąży. Emilia Komarnicka-Klynstra, Aleksandra Hamkało oraz Maria Góralczyk-Berent już niebawem zostaną mamami. Jak potoczą się losy ich bohaterek?
Joanna  Biegaj
Co dalej z ulubionymi postaciami Na dobre i na złe? 
fot. Instagram/nadobreinazle.official

Trzy aktorki, które grają w popularnym serialu, są... w ciąży! Jest to ogromna radość, jednak ten fakt wiąże się także z utrudnieniami dla scenarzystów. Przyszłe mamy muszą na jakiś czas zniknąć z planu serialu. Co w takim razie czeka bohaterki „Na dobre i na złe” w czasie, gdy aktorki będą swoją uwagę poświęcać maluszkom?

Emilia w ciąży, co dalej z Agatą?

Emilia Komarnicka-Klynstra, która gra Agatę Woźnicką, jest w drugiej ciąży. Jakie losy czekają graną przez nią bohaterkę? Agata dowie się całej prawdy o narzeczonym Maksymilianie Begerze. Znajdzie dowody na to, że pielęgniarki miały rację, oskarżając go o molestowanie seksualne. Fakt ten sprawi, że będzie mieć złamane serce i odejdzie z pracy.

Agata Woźnicka wróci jednak do kliniki, gdy Emilia Komarnicka-Klynstra zakończy urlop macierzyński.

Co dalej z Julką Burską?

Aleksandra Hamkało również spodziewa się drugiego dziecka. Jak potoczą się losy jej bohaterki? Julia Burska postanowi wyjechać do Niemiec, gdzie mieszkają jej rodzice. Nie zabierze ze sobą jednak ani swojego męża, ani syna! Nadal jednak będzie z nimi w ciągłym kontakcie poprzez komunikatory – internet zdziała cuda!

Beata Nowakowska zniknie?

Maria Góralczyk-Berent także powita na świecie swoje drugie dziecko. O przyszłości jej bohaterki wiadomo jednak niewiele – Beata Nowakowska po prostu zniknie na jakiś czas z serialu, jej wątku nie będzie w scenariuszu. 

Źródło: swiatseriali.interia.pl
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy