Co je książę George
fot. ONS.pl

Nie zgadniesz, jakie potrawy najczęściej lądują na talerzu małego księcia!

Codzienne menu syna Kate i Williama jest bardzo wyszukane.
Milena Oszczepalińska
Co je książę George
fot. ONS.pl
To oczywiste, że syn najsłynniejszej książęcej pary ma dostęp do możliwie najlepszego menu. Choć Kate i William niejednokrotnie zarzekali się, że ich dzieci wychowywane są w normalny sposób, tak by potem w dorosłym życiu umiały się odnaleźć w każdych warunkach, to jednak wiadomo, że mały książę George i jego młodsza siostra Charlotte żyją wytworniej, niż ich rówieśnicy. Za przykład niech będzie ich codzienne menu… nie znajdziecie w nim naleśników z dżemem czy zupy pomidorowej. A co? Zobaczcie!

Co jada na co dzień książę George?

4,5 letni książę choć jak każde dziecko uwielbia słodycze i nieraz udało się fotografom zrobić mu zdjęcie pałaszującego jakiś słodki smakołyk, to jednak w jego codziennym menu znajdują się same zdrowe, a do tego wykwintne dania. Co na przykład?

Magazyn Viva! podaje, że w szkole, do której chodzi mały George na stołówce można wybierać potrawy spośród takich, jak „Świeże klopsiki wołowe gotowane w sosie włoskim z tartym serem organicznym, pełnoziarnisty makaron pełnoziarnisty na parze, kurczak z wolnego wybiegu z grzybami z dodatkiem smażonego ziemniaka i mini kukurydzy na kolbie, potrawka Tikka Masala z indyka z zieloną fasolką gotowaną na parze i ryżem, pieczone w piecu kiełbaski wieprzowe podawane z keczupem, groszek marchewką gotowany na parze”.
Redakcja poleca: Książę George i księżniczka Charlotte w Polsce!
Zobacz, jak wyglądały dzieci pary książęcej podczas wizyty w naszym kraju. I dlaczego oczy świata skupiają się na tych maluchach?

Co jeszcze znajduje się w stołówce w szkole księcia George'a?

Oczywiście w szkolnym menu nie brakuje też potraw wegańskich i wegetariańskich oraz tak modnych od jakiegoś czasu dań bezglutenowych. Na deser serwowane są desery owocowe lub owocowe przekąski. Jak widać dieta małego księcia jest bardzo różnorodna i zdrowa, a słodycze owszem zjada, jak każde dziecko, ale jedynie od czasu do czasu.

A jaką kuchnię najbardziej lubią wasze maluchy? Też staracie się gotować im przede wszystkim zdrowo, czy nie ma to dla was tak dużego znaczenia i wolicie, żeby było po prostu smacznie? Piszcie w komentarzach! 

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy