GRY
 
 

Co mogą Smoki! A czego nie? Zaraz dowiesz się

13.01.2013r., godz.12:15 Alicja Tanew Scena ATA zaprasza na bajkę w wykonaniu Teatru Otwartego.

Alicja Tanew Scena ATA
Przedstawienie teatralne w dwóch odsłonach z udziałem trójki aktorów to historia przyjaciół Smoka Obiboka i Roberta Ropuch mieszkańców leśnej polany. Zapraszamy na zabawne sytuacje, w których nasi bohaterowie okazują się nieposłusznymi i niegrzecznymi nicponiami, a w efekcie których wszystko kończący się dobrze. Kultura osobista, dobre wychowanie, a w szczególności czytanie i poznawanie książek oraz tajemnicza biblioteka, z tym wszystkim nasi mali bohaterowie muszą się zmierzyć. Towarzyszyć im w tym będą Pani Mrówka Bibliotekarka, Waldemar Smok i inne postaci naszej edukacyjnej bajki, których poznacie już niebawem oglądając to wspaniałe przedstawienie.

Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo-lalkowego.
Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

wstęp 10 zł

Alicja Tanew Scena ATA
ul. Czarnowiejska 93
Kraków
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Doładuj
Przeładuj