co kupić mamie na Dzień Matki?
fot. adobe stock

Co można kupić mamie na Dzień Matki?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, co można kupić mamie na Dzień Matki, aby wybór prezentu nie powtarzał się co roku. W tym szczególnym dniu warto podarować mamie coś, co sprawi jej przyjemność i będzie wyrazem najgłębszych uczuć. Przedstawiamy pomysły na wyjątkowe i sprawdzone prezenty na Dzień Matki!
Katarzyna Gałązkiewicz
co kupić mamie na Dzień Matki?
fot. adobe stock
Jeśli zastanawiasz się, co można kupić mamie na Dzień Matki, przede wszystkim weź pod uwagę upodobania ukochanej mamy. Dobrym pomysłem jest podpatrzenie, co najczęściej sama wybiera dla siebie, albo jakie upominki sprawiają jej radość. Przedstawiamy propozycje sprawdzonych prezentów na Dzień Matki, które z pewnością przypadną do gustu niejednej kobiecie!

Co można kupić mamie na Dzień Matki?

1. Spersonalizowany kubek
2. Czytnik e-booków
3. Biżuteria
4. Perfumy
5. Porcelana

Spersonalizowany kubek na Dzień Mamy –  jeśli nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki, dobrym rozwiązaniem będzie wybór zindywidualizowanego kubka, na którym można umieścić piękny cytat o miłości do mamy czy po prostu jej imię. Jeśli twoja mama lubi pić kawę lub herbatę w kubku, taki wybór na pewno sprawi jej dużo przyjemności i będzie jej ulubionym kubkiem w kolekcji.


Czytnik e-booków – twoja mama jest molem książkowym? To już wiesz, co możesz kupić na Dzień Matki! Doskonałym rozwiązaniem będzie czytnik e-booków. Nie dość, że czytnik jest lekki, to jeszcze pomieści wiele książek, które wszędzie można ze sobą zabierać. Możesz od razu załadować kilka tytułów na początek i wręczyć wraz z prezentem. Taki prezent na Dzień Matki sprawi mamie dużo radości!


Biżuteria na Dzień Mamy – co można kupić mamie na Dzień Matki? Oczywiście biżuterię! Dobrym pomysłem będzie bransoletka, naszyjnik lub kolczyki. Warto dowiedzieć się, jaki kruszec preferuje mama i wybrać ten ulubiony. Biżuteria jest świetnym pomysłem na prezent – zostaje w szkatułce na lata i można ją założyć na wiele okazji.


Perfumy dla mamy – która kobieta nie lubi dobrze pachnieć? Chyba żadna! Jeśli znasz nuty zapachowe, po które często sięga twoja mama, nie wahaj się i wybierz dla niej coś podobnego. Zapach możesz dopasować również do pory roku i wybrać mamie takie, które będą świeże, orzeźwiające i kwiatowe, jak trwająca właśnie wiosna.


Porcelana – jeśli twoja mama jest kolekcjonerką porcelany, przywiązuje dużą wagę do stołowej zastawy i dba o wnętrze domu, niech odpowiedzią na pytanie: „co można kupić mamie na Dzień Matki?” będzie porcelana! Jej wybór jest naprawdę szeroki – od kolorowych serwisów po te najbardziej klasyczne. Zorientuj się, jaką zastawę posiada twoja mama i zaskocz ją w Dzień Mamy piękną filiżanką lub wazą. 
Redakcja poleca: Prezent na Dzień Matki: ozdobna świeczka. Maluch pęknie z dumy!
Na Dzień Mamy najlepszy będzie prezent własnoręcznie wykonany przez dziecko. Ozdobna świeca jest prosta do zrobienia, a w dodatku bardzo efektowna. Idealna na Dzień Matki!

Kwiaty w prezencie na Dzień Matki

Jeżeli w tym roku z pewnych przyczyn nie możesz spotkać się mamą, warto, abyś w ramach prezentu wysłał jej kosz kwiatów. Na rynku od wielu lat funkcjonują poczty kwiatowe, które pomagają ludziom, mimo odległości sprawiać przyjemność swoim bliskim. Do bukietu możesz dołączyć liścik z ulubionym cytatem o miłości do mamy, lub pięknym wierszem. Wzruszenie i wdzięczność na twarzy ukochanej mamy będą gwarantowane!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy