Zofia Zborowska dzieli się pomysłem na spokojną kąpiel

Co robić, kiedy niemowlę nie znosi się kąpać? Zofia Zborowska dzieli się pomysłem

Zofia Zborowska doskonale wie, że macierzyństwo wymaga całych pokładów cierpliwości i... kreatywności. Wraz z mężem, Andrzejem Wroną właśnie odkryli sposób, jak przełamać niechęć ich córeczki do kąpieli.
Zofia Zborowska dzieli się pomysłem na spokojną kąpiel
Maleńka Nadzieja nie cierpiała się kąpać. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona skorzystali z wielu rad, ale najskuteczniejszą metodą okazał się trik z przebraniem. A dokładnie rzecz biorąc – z opaskami na głowę z uszami króliczków. To nowe oblicze mamy i taty okazało się na tyle interesujące, że odwróciło uwagę maleństwa od kąpielowej „udręki”.

Jak kąpielowy „dramat” zmienił się we wspólną zabawę

Zamiast zrozpaczonych i zmęczonych „kąpielowym dramatem” rodziców – ich córeczka widzi uśmiechnięte „króliczki”. Taki właśnie obrazek Zofia Zborowska wrzuciła do sieci. W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło głosów, które świadczą, że „dramat zwany kąpielą” rozgrywał lub rozgrywa się w wielu łazienkach... Prócz sugestii dotyczących kąpieli w cieplejszej lub chłodniejszej wodzie (i innych rad) pierwsze skrzypce grał aplauz dla kreatywności rodziców.

Pomysł spodobał się nie tylko Nadziei...

„Fajne króliczki! Nie ma to jak pierwsze miesiące kąpieli pierwszego dziecka” – napisała Agata Rubik. Moc uśmiechów przesłała „króliczkom” również Anna Lewandowska. Nie zabrakło również ciepłych słów od mam, które doceniły pomysłowość i poczucie humoru Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Wiele z nas po prostu wie, jak trudno wykrzesać z siebie energię, by przekonać maleństwo, że kąpiel to nic strasznego...
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Poznaj najciekawsze zabawki do kąpieli polecane przez Mamissima – film
Zobacz przegląd zabawek kąpielowych dla dzieci od malucha do przedszkolaka, dzięki którym wieczorny rytuał stanie się prawdziwą morską przygodą!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy