GRY
 
 

Co robisz, gdy podchodzi do ciebie głodne dziecko?

Odwracasz się, odchodzisz, czy proponujesz, że kupisz dziecku coś do jedzenia? Zobacz reakcje ludzi, gdy podchodzą do nich głodne dzieci.


Ta akcja ma przypomnieć wszystkim o szerokim problemie głodujących dzieci, które zwłaszcza w wakacje nie mają dostępu do jedzenia i muszą szukać go na ulicach.

Amerykański oddział Banku Żywności z Florydy przeprowadził ciekawy eksperyment, w którym dzieci podchodziły do jedzących na mieście ludzi i prosiły o resztki jedzenia. To część kampanii promocyjnej organizacji zajmującej się przekazywaniem żywności osobom potrzebującym.

Jak zareagowało społeczeństwo na eksperyment?

Czy skończyła pani to jedzenie? - zapytała dziewczynka, która podeszła do kobiety spożywającej posiłek. - Słucham? - z niedowierzaniem zapytała kobieta, która w pierwszej chwili nie wiedziała, o co chodzi małej głodnej dziewczynce.
Na filmie widzimy różne reakcje ludzi: jedni oddawali swoje jedzenie, inni zabrali dziecko do sklepu i kupili to, na co miało ochotę. Każdy pomógł na swój sposób.
Polecamy: Co dzieci jedzą w przedszkolu

Problem głodujących dzieci jest coraz poważniejszy, dlatego dzieci, które wyszły na ulicę Palm Beach, miały zwrócić uwagę społeczeństwa, że nie każde dziecko ma co włożyć do buzi, a niektórym dzieciom wystarczą po prostu resztki cudzego jedzenia.

Wystarczy zapytać: "Czy jesteś głodna?" albo po prostu zabrać dziecko do sklepu i kupić mu to, na co ma ochotę. To naprawdę nie kosztuje tak dużo.

Zobacz także: Gorsze życie głodnych dzieci
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (2 oceny)

6.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami