Redaktorki Mamotoja.pl o byciu mamą [CHWILA WZRUSZEŃ NA DZIEŃ MATKI]

Na co dzień tak jak i Wy jesteśmy mamami. Z wszystkimi tego, radosnymi i nie tylko radosnymi, konsekwencjami. Posłuchaj, co jest najpiękniejsze w byciu mamą dla dziewczyn z Mamotoja.pl i... napisz nam swoją własną historię!
Dzień Matki to radosne święto, ale nas nastroiło nieco... nostalgicznie. Co dla redaktorek Mamo, To Ja znaczy macierzyństwo? Za co kochamy bycie mamą, a co nas wkurza? Zobacz nasz film!

Co to znaczy: być dobrą mamą?

Wszystkie staramy się takie być: troskliwe, mądre, zorganizowane... Jednym z nas się udaje osiągnąć choć minimalną równowagę, inne toną w poczuciu winy przekonane, że są zawsze niewystarczająco dobre. Czy ściganie ideału ma sens? Rozum mówi, że nie, ale serce zawsze chce dać więcej, niż w danej chwili może.
Jeśli jednak, jak nam, nie chodzi ci o laurki na Dzień Mamy, tylko spokój i szczęście dziecka i własne, spróbuj sama sobie podarować bardzo ważny prezent: odpuść sobie dążenie do ideału i wieczne niezadowolenie z siebie. Jesteś wspaniałą mamą, najlepszą dla twojego malucha.

Macierzyństwo – więcej dostajesz niż dajesz

Nocne pobudki, zmęczenie, lęki o postępy i centyle, niepewność własnych decyzji... Być mamą to nie tylko buziaki i przytulanie, o nie! Posłuchaj redaktorek Mamotoja.pl, co dla nich znaczy być mamą, czego nauczyły je własne dzieci i za co najdziwniejszego je kochają. Puszczamy do was oko, kochane mamy, i czekamy na Wasze opowieści z krainy zwanej macierzynstwem!

Zobacz też: Kosmetyczka zabieganej mamy [WIDEO]
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy