co, ucieszy, malucha, zabawki

Co ucieszy malucha - pomysły na urodziny i Dzień Dziecka

Urodziny czy Dzień Dziecka to doskonała okazja, by spełnić choć jedno marzenie swojego kilkulatka. Jeżeli nie wiesz, co możesz podarować malcowi, przeczytaj nasze propozycje i się zainspiruj!
co, ucieszy, malucha, zabawki

O czym marzą dzieci

Zastanów się, o czym marzy twoje dziecko. Co zrobić, aby w dniu urodzin lub innego dziecięcego święta poczuło się wyjątkowo. Może marzy o jakiejś specjalnej zabawce? Wtedy sprawa jest prosta. A może ma ich już tak strasznie dużo, że lepiej, abyście ten dzień spędzili bardzo rodzinnie? Oto nasze podpowiedzi, które pomogą zabieganym rodzicom w wymyśleniu miłej niespodzianki na ten wyjątkowy dzień.
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Pomysł na prezent dla dziecka: zabawka

Zabawki są na pierwszym miejscu wszystkich rankingów na prezent dla dziecka. Podpowiedzi, jakie zabawki kupić maluchowi znajdziesz poniżej:

Pomysł na prezent dla dziecka: wspólny czas

1 czerwca lub dzień urodzin absolutnie należy się twojemu dziecku. Jeśli nie uda ci się wziąć tego dnia wolnego (zachęcamy!), może przełożysz huczne obchody na sobotę? Ważne, by spędzić ten dzień z dzieckiem, nigdzie się nie spieszyć, nie spoglądać ciągle na zegarek i nie myśleć o pracy. Możesz zafundować dziecku wyjście do teatru, kina, na koncert... a potem oczywiście zaprosisz malucha na ciastko lub lody!

Pomysł na prezent dla dziecka: małe przyjęcie

Bez dwunastu dań i kilku przystawek, ale może z pysznymi lodami z górą bitej śmietany albo własnej roboty pizzą i zakazaną na co dzień watą cukrową? Maluch wybiera sam! Możesz również urządzić wspaniały kinderbal albo piknik w parku. Jeżeli tylko jest ciepło, wystarczy, że weźmiesz ze sobą koc i jakieś przekąski - na pewno się uda. 

Pomysł na prezent dla dziecka: superatrakcja

Każde dziecko ma coś, co chciałby koniecznie obejrzeć albo doświadczyć. Dla jednego to będzie wybrany film w kinie, dla drugiego lot balonem, a dla trzeciego wycieczka do aquaparku. Z tej szczególnej okazji daj się namówić. Dobrej zabawy!

Czytaj też: Mamo, kup mi kajak na Dzień Dziecka! Felieton

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy