Kobieta urodziła czworo dzieci w 11 miesięcy. Nie są to czworaczki!
fot. Fotolia

Co za historia! Urodziła 4 dzieci w 11 miesięcy i nie są to czworaczki!

Ta mama marzyła o dużej rodzinie. Nie sądziła jednak, że jej marzenie spełni się tak szybko!
Hanna Szczesiak
Kobieta urodziła czworo dzieci w 11 miesięcy. Nie są to czworaczki!
fot. Fotolia
Becky Johns, mama z Walii, w ciągu 11 miesięcy urodziła aż czworo dzieci, chociaż maluchy nie są czworaczkami... Jak to możliwe?

Historia Becky

W lutym 2015 roku na świat przyszła Mia, córeczka Becky i jej partnera Jasona. Młodzi rodzice zadecydowali, że jak najszybciej chcą mieć kolejne dziecko. Nie musieli długo czekać – Becky zaszła w ciążę tydzień po narodzinach córeczki! Podczas badania okazało się, że lekarz nie słyszy bicia jednego serduszka, ani nawet dwóch, tylko trzech i Becky zostanie mamą trojaczków. Ta wiadomość była dla Becky ogromnym zaskoczeniem. "Gapiłam się w ekran, musiałam to zobaczyć na własne oczy. Zaczęłam liczyć, jedno po drugim. Rzeczywiście, byłam w ciąży z trojaczkami" – przyznała Becky w rozmowie z Barcroft Media.

Maluchy przyszły na świat przez cesarskie cięcie w styczniu ubiegłego roku. Ciąża trojacza zdarza się dość rzadko. Przypadek Becky jest wyjątkowy, bo Ryan, Phoebe i Raya to trojaczki trzyjajowe, urodzone z różnych komórek jajowych.

Z pewnością niełatwo opiekować się czterema maluszkami... Musicie przyznać, że niektóre marzenia spełniają się bardzo szybko! Znacie mamy, które równie szybko zaszły w kolejną ciążę? Może same zdecydowałyście się na kolejne dziecko tuż po urodzeniu pierwszego? Piszcie w komentarzach!

Czytaj także: Niesamowite! Taka ciąża zdarza się raz na milion

źródło: popsugar.com
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy