GRY
 
 

CONCERTINO BABY - nowe hipolaergiczne produkty!

CONCERTINO BABY to troska zamknięta w hipoalergicznych produktach, które łagodnie, ale skutecznie piorą tkaniny, pozostawiając subtelny zapach na długi czas.

concertino, płyn do płukania
fot. concertino-baby.pl
Powstanie marki to odpowiedź na rosnące potrzeby rodziców, oczekujących sprawdzonych produktów, o delikatnej recepturze, które będą chroniły przed podrażnieniami i ryzykiem wystąpienia alergii nawet u najmłodszych pociech.
Wszystkie produkty marki CONCERTINO BABY zostały dokładnie przetestowane dermatologicznie w trosce o najwyższe ubezpieczenie nawet najdelikatniejszej skóry.
Proszki do prania CONCERTINO BABY uzyskały pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
Żaden z produktów CONCERTINO BABY nie zawiera parabenów, fosforanów ani zeolitów, co powoduje, że można je stosować do pielęgnacji tkanin dziecięcych już od pierwszego dnia życia dziecka, dbając jednocześnie o środowisko naturalne.
Nowa linia hipoalergicznych produktów CONCERTINO BABY została stworzona z myślą o pielęgnacji odzieży całej rodziny, w szczególności:
  • dla rodziców posiadających małe dzieci
  • osób o wrażliwej skórze
  • alergików

Szczególnej uwadze polecamy płyny do płukania CONCERTINO BABY :

  • hipoalergiczne,
  • przetestowane dermatologicznie,
  • wolne od szkodliwych substancji środki, dzięki którym ubranka twojego dziecka będą zawsze miękkie i pachnące.


Delikatna formuła gwarantuje bezpieczeństwo dla skóry najmłodszych, dlatego możesz ich używać już od pierwszego dnia życia dziecka!

Właściwości pielęgnacyjne płynów CONCERTINO BABY chronią ubranka przed zniszczeniem, pozostając je miękkie i pachnące świeżością na jeszcze dłużej, niż przy zastosowaniu samego proszku czy żelu do prania. To także wygoda dla rodziców, ponieważ ułatwiają prasowanie, zmiękczają ubranka i niwelują ewentualne zagniecenia.
 

Nasza opinia:

„Opakowanie płynu do płukania Concertino niczym szczególnym nie wyróżnia się od innych dostępnych na rynku tego typu produktów. Nie spodziewałam się więc zbyt wiele i tu miłe zaskoczenie – po otwarciu butelki roztoczył się wokół mnie przyjemny zapach. Nie taki oliwkowo- bobasowy, jak w innych dziecięcych produktach, lecz bardziej kwiatowy. Nuta zapachowa delikatnie utrzymuje się na ubraniach wypłukanych w tym płynie, co jest dużym plusem.
Moje córki są alergikami. Obawiałam się podrażnień skóry – zupełnie niepotrzebnie. Płyn Concertino nie wywołał żadnych niepożądanych reakcji. Ubrania są miękkie i delikatne.”

Marta, mama 3 dzieci 
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.
Doładuj
Przeładuj