Córka Krupy tańczy do piosenki edukacyjnej
fot. Instagram/joannakrupa

Córeczka Krupy tańczy do PIOSENKI EDUKACYJNEJ! „To jest świadome macierzyństwo!”

Modelka opublikowała filmik z małą Ashą-Leigh, która tańczy do popularniej piosenki „Baby Shark”. Fanki zachwyciły się malutką tancerką i podejściem jej mamy do wychowania.
Aleksandra Zaborowska
Córka Krupy tańczy do piosenki edukacyjnej
fot. Instagram/joannakrupa
Joanna Krupa często dzieli się prywatnymi momentami z życia rodzinnego na Instagramie. Obserwatorzy chwalą ją jednak za „zdrowe podejście” do macierzyństwa i niestrojenie córeczki w drogie, sponsorowane ubranka. Tym razem Krupa podzieliła się uroczym momentem, w którym mała Asha-Leigh zaprezentowała swoje zamiłowanie do muzyki i tańca!

Córka Joanny Krupy tańczy do „Baby Shark”

„Asha tańczy do swojej ulubionej piosenki” – podpisała filmik Krupa. Na nagraniu widać, że bawi się wspólnie z dzieckiem do internetowego hitu „Baby Shark”. W komentarzach pełno było pochwał i pochlebnych komentarzy. Wiele internautek chwaliło wyczucie rytmu malucha, ale także zauważało, że Asha robi się coraz bardziej podobna do Joanny. Niektóre zwróciły również uwagę na to, że wspólna zabawa do edukacyjnych piosenek to przejaw świadomego macierzyństwa.

„I to jest świadome macierzyństwo! Aż miło patrzeć na Was, piękne Panie” – skomentowała jedna z fanek Krupy.

Czy wasze maluchy też są zakochane w piosence o małych rekinkach? Ten absolutny przebój bije rekordy popularności i odnotował już ponad 8 miliardów (!) odsłon na YouTube!

Źródło: DDTVN

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy