Otylia Jędrzejczak z córeczką - Marcelina szaleje i bałagani
fot. screnn/instagram.com/otyliaswim

Otylia Jędrzejczak pokazała jak Marcelinka szaleje w domu! Uwielbiamy je obie! [ZDJĘCIA]

Marcelinka, córeczka Otylii Jędrzejczak, jest niemożliwa. Pełza po głowie mamy jak gdyby nigdy nic, potrafi już zejść bezpiecznie z łóżka i konkretnie nabałaganić. Czy wasze maluchy też są tak rozbrajająco niesforne?
Weronika Zagojska
Otylia Jędrzejczak z córeczką - Marcelina szaleje i bałagani
fot. screnn/instagram.com/otyliaswim
Są mamy, które wrzucają do sieci idealne zdjęcia idealnie wystylizowanych dzieci i własne oraz pokazujące swoje idealnie poukładane i piękne estetycznie życie... Nie należy do nich mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak. I za to ją kochamy! Na Instagramie pływaczka pokazuje swój bałagan w domu oraz jak Marcelinka wchodzi jej na głowę. To zabawne, normalne i wielbimy takie odsłony znanych mam.

Otylia Jędrzejczak z córeczką w domu
fot. screen/instagram.com/otyliaswim


Otylia pokazuje innym mamom jak naprawdę wygląda życie z małym dzieckiem w domu. To nie odkrycie Ameryki, ale my uwielbiamy takie macierzyństwo bez lukru i bez udowadniania "jestem najlepszą matką Polką i wszystko robię perfekcyjnie".

Otylia Jędrzejczak - bałagan w domu
fot. screen/instagram.com/otyliaswim

Otylia od zawsze uwielbiała dzieci i mimo, że codzienność z dzieckiem potrafi teraz nieźle zaskoczyć to świetnie odnajduje się w roli mamy. I to widać! Ostatnio "wrzuciła" na InstaStories filmiki z Marcelinką, na których 10-miesięczna córeczka pięknie już schodzi z wysokiego łóżka. Mama pęka z dumy. Oprócz tego Otylia potrafi się cieszyć i śmiać nawet z bałaganu, który mała Marcelinka robi w całym domu. Razem świetnie się bawią, ale choć mama jest wytrzymałym sportowcem, życie z małym dzieckiem, tak jak każdą mamę, potrafi i ją nieźle zmęczyć.
 

Otylia Jędrzejczak zaprojektowała również ostatnio specjalną kolekcję ubrań dla dzieci w wieku 0-2 latka "Little Champion" czyli Mały Zwycięzca dla marki Ewa Klucze. Na Instagramie jednak w zabawny sposób znana mama komentuje ten fakt. Mówi, że Marcelinka się pyta, gdzie są te ubrania, które matka stworzyła i od razu na to odpowiada - się szyją i będą, ale może jak córeczka posprząta wreszcie ten bałagan w domu :).

Czy lubicie rozgardiasz i codzienne domowe życie z maluchami?
Potraficie do wszystkiego się zdystansować czy to was najbardziej zazwyczaj jednak męczy?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska nie chce być tylko kucharką i odźwiernym dla swojej córki
Jaką mamą jest Martyna Wojciechowska? Czy macierzyństwo ją zmieniło? Czy podróże nie przeszkadzają w wychowaniu dziecka? Zobacz, jakie wartości przekazuje córce znana z działalności społecznej również na rzecz kobiet dziennikarka i podróżniczka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy