Kaczorowska zachwala pieluchomajtki
fot. screen/Instagram agakaczor

Córka Agnieszki Kaczorowskiej idzie w ślady mamy – rośnie mała tancerka?!

Aktorka i tancerka zachwala jeden z artykułów dla maluchów, który bardzo pomaga dziecku rozwijać się ruchowo. Na filmiku na Instagramie pokazuje, jakie postępy robi jej córeczka Emilka!
Agnieszka Majchrzak
Kaczorowska zachwala pieluchomajtki
fot. screen/Instagram agakaczor
Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej i tancerza Macieja Peli ma już 10 miesięcy i jest przesłodką, wspaniale rozwijającą się dziewczynką. Sądząc po filmiku zamieszczonym na Instagramie przez jej mamę, dziewczynka wyraźnie odziedziczyła po rodzicach tancerzach uzdolnienia ruchowe i kto wie, czy nie rośnie w tym domu jeszcze jedna tancerka.

Córka Kaczorowskiej otoczona muzyką i tańcem

Aktorka przyznała, że muzyka i taniec są stale obecne w jej domu. Tancerka kocha ruch i uwielbia tańczyć z córką. „U nas w domu jest mnóstwo muzyki i tańca. Emi też to uwielbia! Kocham z nią tańczyć i się wygłupiać. 💞" – napisała w poście Kaczorowska.

Na filmiku widzimy, jak mała Emilka jest już rozwinięta ruchowo, stoi na nóżkach i bardzo sprawnie przemieszcza się po podłodze, głównie pełzając.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Dobre pieluchomajtki to postawa

Kaczorowska bardzo zachwala pieluchomajtki Pampersa, które nie krępują ruchów dziecka, a jednocześnie świetnie przylegają do pupy malucha.

„Ja uwielbiam być aktywna i już widzę, że moja córunia również... dlatego przy jej aktywności decydujemy się na Pampers Pants. Wygoda i bezpieczeństwo w jednym, dzięki idealnemu dopasowaniu 360 Fit!" – zachwala aktorka.

Podkreśliła, że takie pieluchy to najlepsze rozwiązanie przy ruchliwym dziecku, które im jest starsze, tym gorzej znosi czynności pielęgnacyjne związane ze zmianą pieluszki.

„Pieluchomajtki stały się świetnym rozwiązaniem, gdy Emi odkryła, że leżenie na przewijaku to NUUUUDA, skoro można usiąść lub wstać i zająć się dalej odkrywaniem świata.😂" – napisała młoda mama.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

U nas w domu jest mnóstwo muzyki i tańca. 💃🏼 Emi też to uwielbia! Kocham z nią tańczyć i się wygłupiać. 💞 Ja uwielbiam być aktywna i już widzę, że moja córunia również... dlatego przy jej aktywności decydujemy się na Pampers Pants. Wygoda i bezpieczeństwo w jednym, dzięki idealnemu dopasowaniu 360 Fit! 👌🏻Przy okazji, pieluchomajtki stały się świetnym rozwiązaniem, gdy Emi odkryła, że leżenie na przewijaku to NUUUUDA, skoro można usiąść lub wstać i zająć się dalej odkrywaniem świata.😂 __________ Dziś zachęcam Was , abyście znaleźli z Maluchem swoją wspólną aktywność. 💪🏻 A może już taką macie?😘 #PoRuszająceChwile #PampersPants #360Fit #PerfectFit #tanieczmaluchem #tanieczniemowlakiem #DancingwithEmi

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)


Fanki przyznały rację Kaczorowskiej. „Pampers Pants są świetne! U nas też królują. 😁😁" – pochwaliła jedna z kobiet.

To prawda, takie pieluchomajtki to superrozwiązanie dla małych szkrabów, które są już na etapie intensywnego rozwoju ruchowego, raczkują, stawiają pierwsze kroczki lub już chodzą. Są elastyczne i dostosowują się do ruchów dziecka. Warto je nakładać maluchowi, gdyż skutecznie także zabezpieczają skórę przed wilgocią i przed „awariami" w postaci wylania się zawartości pieluszki.

Strój dla małej baletnicy

Agnieszka to bardzo radosna mama i widać, że wspaniale odnajduje się w swoim macierzyństwie. Jej fanki przyznały, że też tańczą ze swoimi maluchami.

„Taniec to również nasza pasja, tylko w bardzo amatorskim wydaniu. Uwielbiamy również wspólne gotowanie, co prawda bałaganu później ogrom, ale moja córka uwielbia pomagać. 😊❤️💓" – napisała jedna z mam.

Nas zachwyciła także stylizacja małej Emilki, która na filmiku króluje w stroju różowej baletnicy ze spódniczką tutu.

Znalazłyśmy kilka podobnych strojów baletowych dla waszych małych tancerek:


Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy