Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma 2 lata, a już chodzi na zajęcia dodatkowe. Nie za szybko?
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma 2 lata, a już chodzi na zajęcia dodatkowe. Nie za szybko?

Agnieszka Kaczorowska dba o to, żeby jej starsza córka, 2-letnia Emilka, nie narzekała na nudę. Dziecko już chodzi na liczne zajęcia dodatkowe.
Sylwia Arlak
Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma 2 lata, a już chodzi na zajęcia dodatkowe. Nie za szybko?
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Agnieszka Kaczorowska zdradziła na swoim profilu na Instagramie, że jej starsza córka już chodzi na zajęcia dodatkowe. Ta wypowiedź na pewno podzieli jej fanów (jedni będą przyklaskiwać, że mama wspomaga rozwój dziewczynki od najmłodszych lat, drudzy będą uważać, że to jednak za wcześnie i maluch powinien przede wszystkim mieć czas na zabawę), bo Emilka skończyła dopiero 2 lata.

Agnieszka Kaczorowska stawia na rozwój córki

Tancerka zrobiła ankietę na Instagramie. Zapytała swoich obserwatorów, czy posyłają swoje dzieci, które nie poszły jeszcze do przedszkola, na zajęcia dodatkowe. Przy okazji pokazała zdjęcie Emilki, która razem z tatą, Maciejem Pelą, bawi się na basenie. 


„Przepiękna pogoda dzisiaj, więc my teraz na spacerze. Przy okazji tych zajęć na spacerze chciałabym was zapytać, czy wy chodzicie ze swoimi dziećmi, zanim pójdą do przedszkola, na jakieś zajęcia? Ja uważam, że to jest megafajna sprawa i bardzo rozwijająca” – mówiła aktorka. 

Gimnastyka i basen to nie wszystko

Okazuje się, że zajęcia na basenie to niejedyna aktywność dziewczynki. „My chodzimy raz w tygodniu na gimnastykę, raz w tygodniu na basen i jeszcze na takie zajęcia muzyczne” – zdradziła Agnieszka Kaczorowska. Ale to nie wszystko, bo rodzice chcą też zapisać Emilkę na zajęcia z języka angielskiego. Obecnie szukają dobrego nauczyciela.

Podobne zdanie na temat edukacji dzieci mają Anna i Robert Lewandowscy. Ich starsza córeczka, 4-letnia Klara, uczy się trzech języków obcych. Chodzi do przedszkola w Niemczech (tam na co dzień mieszka słynna para), gdzie uczy się niemieckiego i angielskiego. W domu rodzice rozmawiają z nią po polsku.
 

Myślicie, że Agnieszka Kaczorowska ma rację? A wy kiedy posłałyście swoje dzieci na zajęcia dodatkowe?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy