Córka Joanny Krupy weźmie udział w reklamie?
fot. ONS.pl

Córka Joanny Krupy zostanie nową twarzą Gerbera? Pasowałaby?

Joanna Krupa sama jest modelką i wydaje się, że podobną karierę przewiduje dla swojej córki. Ostatnio wrzuciła zdjęcie, które sugeruje, że dziewczynka mogłaby zostać nową twarzą słynnych słoiczków dla dzieci.
Milena Oszczepalińska
Córka Joanny Krupy weźmie udział w reklamie?
fot. ONS.pl
Joanna Krupa to uznana modelka i zdaje się, że jej pragnieniem jest, by córka poszła w jej ślady. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie umieściła zdjęcie dziewczynki, a obok znaną wszystkim twarz niemowlaka z produktów marki Gerber. Fotografię opisała słowami: „The next gerber baby?”. Czy to znaczy, że modelka zgłosiła córeczkę do konkursu na następną twarz Gerbera?

Joanna Krupa nie ukrywa twarzy córki

Gwiazda lubi pokazywać swoje prywatne zdjęcia w sieci. Nie ukrywała ciążowego brzuszka, a wręcz dumnie go prezentowała. Gdy tylko córka pojawiła się na świecie, instagram Joanny wypełnił się zdjęciami Ashy-Leigh, bo tak modelka nazwała dziewczynkę.

Kilka dni temu Joanna pokusiła się o porównanie twarzy swojego dziecka z twarzą słynnego niemowlaka, która przez lata znajdowała się na wszystkich produktach spożywczych dla najmłodszych marki Gerber. Czyżby modelka chciała, by Asha była kolejnym dzieckiem reklamującym popularne słoiczki?

Zdaniem wielu fanek gwiazdy dziewczynka idealnie się do tego nadaje. Pod postem, który zamieściła Joanna, pojawiło się wiele komentarzy sugerujących, że córka rzeczywiście bardzo przypomina dziecko z Gerbera. Niektórzy sądzą nawet, że jest od niego ładniejsza i zdecydowanie pasowałaby na nową twarz marki. „Jak dwie krople wody”,” Wiedziałam, że skądś ją znam”, „Jest nawet ładniejsza niż oryginał!” – to tylko niektóre z setek opinii internautów. Też uważacie, że Asha-Leigh przypomina słynne niemowlę z reklam Gerbera?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The next @gerber baby? #gerberphotosearch2020

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Dziecko z produktów Gerber to dziś niespełna 93-letnia staruszka

Pierwszą twarzą marki słoiczków została Ann Turner Cook. Oficjalnie zaczęła promować produkty Gerber w 1931 roku i została ich twarzą na kolejne 87 lat. Dziś jest ponad 90-letnią staruszką, a firma w 2018 postanowiła, że na produktach będą pojawiać się różne dzieci. Co jakiś czas odbywa się konkurs na nową twarz Gerbera. Ciekawe, czy Joanna Krupa również wzięła w nim udział, czy jedynie wrzuciła to zdjęcie porównawcze, ponieważ uznała, że córka wygląda jak dziecko z Gerbera. Zresztą, która mama nie uważa, że jej pociecha idealnie nadawałaby się do reklamy. Zgadzacie się?

Źródło: instagram

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy