Maja Hyży pokazała zdjęcie córki z profesjonalnej sesji
fot. Instagram/majahyzy/kolaż mamotoja.pl

Córka Mai Hyży w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Fani: „Przebrana jak małpka”

Gwiazda opublikowała urocze, słodkie zdjęcie kilkutygodniowej Antosi, ale niektórym zupełnie nie przypadło ono do gustu...
Milena Oszczepalińska
Maja Hyży pokazała zdjęcie córki z profesjonalnej sesji
fot. Instagram/majahyzy/kolaż mamotoja.pl
Maja Hyży zdecydowała się na wykonanie córce Antosi sesji noworodkowej. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Choć piosenkarka jest notorycznie krytykowana na pokazywanie córki, niektórzy twierdzą nawet, że urodziła ją, by zyskać rozgłos, ona sama w ogóle się tym nie przejmuje i wciąż chętnie wrzuca do sieci jej słodkie zdjęcia. To ostatnio znowu wzbudziło spore zamieszanie. Większość fanów artystki nie kryła zachwytu nad fotografią maleńkiej Antosi, ale niektórym zupełnie się ona nie podobała.

Córka Mai Hyży w profesjonalnej sesji noworodkowej

Gwiazda opublikowała właśnie zdjęcie, na którym widzimy kilkutygodniową Antosię ubraną w koronę, tiulową spódniczkę i skrzydła anioła. Wygląda na nim jak laleczka. Fani w większości nie mogli wyjść z podziwu nad efektami sesji noworodkowej. Pisali: „Cudowne. Nie widziałam takiego pięknego ujęcia”, „Nic słodszego dzisiaj nie widziałam”, „Bajeczny widok. Cudo”.

Choć pozytywne komentarze pod postem piosenkarki zdecydowanie przeważają, pojawiły się też takie, które nie były zbyt miłe. Ktoś napisał o dziewczynce, że jest „przebrana jak małpka”. Ktoś inny ocenił: „Okropne jest tak męczyć niemowlę... Zastanawiam się, czy mamunie robią to z miłości, czy dla kasy i aby zabłysnąć, żenujące”.

Inny internauta zwrócił uwagę jeszcze na coś innego. „Wszystko spoko, dużo zdrowia i powodzenia. Ale zaśpiewałaby Pani jakąś piosenkę, bo teraz to jest Pani »znana z dziecka«” – skomentował.

A wy jak oceniacie tego typu sesje zdjęciowe? Jesteście fankami takich nie do końca naturalnych, choć pięknie wyglądających zdjęć niemowląt, czy zupełnie się wam nie podobają i wolicie naturalne fotografie maluszków?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Konkurs "Dziecko na okładkę" - sesja zdjęciowa małej Antosi
Zobacz, jak wygląda sesja zdjęciowa do okładki magazynu "Mamo, To Ja". Tym razem w roli modelki wystąpiła mała, 8-miesięczna Antosia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy