GRY

Twardziel, który dla córki stracił głowę

Dla niej przestał pić, dla niej napisał najważniejszą piosenkę w swojej karierze. Wytatuowany raper Popek to klasyczny tata, który zwariował na punkcie swojej małej królewny!
tata i córka
fot. screen/Party.plNews
Takie rzeczy potrafią z ojcami robić tylko córki. Popek, znany raper, wokalista i zawodnik MMA  uwielbia swoją córeczkę Julię, która dzielnie kibicuje mu w ósmej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie. Jak się okazuje, talent muzyczny często idzie w parze z uzdolnieniami tanecznymi. Raper już nie raz poruszył jury i widzów, a jego walc angielski okazał się najlepszym tańcem w pierwszym odcinku nowej edycji programu.

"Chcę dać jej wszystko"

Jakim ojcem jest raper? Klasycznym! Rozpieszcza swoją Julię i mówi, że chce dać jej to wszystko, czego jemu brakowało w dzieciństwie."Ona ma wszystko, ja nie miałem nic. Chcę dać jej wszystko, czego ja nie miałem" – powiedział Party.pl News w przerwie nagrań TZG. Zdradził, że w wychowywaniu dziecka on jest "dobrym wujkiem", zaś jego partnerka Kaśka, "złym porucznikiem". I córka świetnie to wie i potrafi wykorzystać.

"Jeżeli przejażdżki na miasto, to wie, że zawsze z tatą, nie z mamą. Bo od taty więcej wyciągnie"- powiedział Party.pl News. Myli się jednak ten, kto myśli, że Julia może wszystko. Jest jedna rzecz, na którą tata pewnie by nie pozwolił. To tatuaże....Popek zdradził, że jeżeli córka za kilka lat będzie chciała się tatuować, to na pewno będzie jej odradzał wytatuowanie połowy ciała. "Będę się starał tak ją ukształtować, żeby nie miała pół ciała wytatuowanego" – powiedział. Chociaż dodał też, że jak córka będzie już dorosła, to nie będzie miał na to wpływu. Bo "będzie robić, co będzie chciała".
Redakcja poleca: Mężczyzna w ciąży - rewolucyjny pas pozwalający tacie poczuć ruchy płodu (VIDEO)
Marka Huggies z okazji Dnia Ojca stworzyła specjalny pas umożliwiający mężczyźnie czucie ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Zobacz, jak to działa.

"Zakochałem się w córce tak bardzo, że musiałem się jej wyprzeć"

Wizerunek medialny rapera – skaryfikacja ciała, liczne tatuaże, nawet na gałkach ocznych – jak i jego mroczna przeszłość budzą kontrowersje. Dlatego tym bardziej poruszające są jego słowa o córce. O tym, jak Julia przewartościowała jego życie, raper opowiadał nie dawno w wywiadzie dla "Vivy".

"Zakochałem się w mojej córeczce tak samo, jak w muzyce, bezwarunkowo" – wyznał. Był obecny przy jej narodzinach. "Gdy zobaczyłem Julkę przy porodzie, zakochałem się tak bardzo, że musiałem się jej wyprzeć" – powiedział. Okazało się, że jakby w tamtym momencie przyznał się do ojcostwa, to za tydzień przyjechałaby po niego policja. "Julia nie miałaby taty" – podkreślił.

Dla córki zerwał z nałogiem

Popek nie ukrywa, że w przeszłości miał problemy z alkoholem, które spowodowały, że kilka razy miał myśli samobójcze i nie myślał wtedy o córce. "Ona miała cztery lata, kiedy byłem w tamtym transie alkoholowym. Sam w hotelu, nikogo przy mnie. Wódka wypłukała ze mnie ludzkie uczucia, chciałem się powiesić albo skoczyć z okna. Alkoholik nie myśli wtedy o córce. Tylko żeby się napić. (...) Przestałem pić dla rodziny, a najbardziej dla córki. Julka jest szczęśliwa" – powiedział.

Popek przyznał, że najważniejszą piosenkę w jego zawodowej karierze "Gdzie jesteś, tato" napisał dla córki. To jeden z najbardziej rozczulających numerów w historii twórczości rapera. Do tej pory śpiewający ostre kawałki, tym razem zaśpiewał szczerą piosenkę, dedykowaną również wszystkim rodzicom. Dość szybko stała się hitem internetu.

Raper w domu wiedzie normalne życie, kompletnie inne od jego twórczości. "Za wulgaryzmy moja córka mnie ochrzania. A poza tym jesteśmy normalną rodziną, nieraz hukniemy na siebie, ale bez bluzgów" - stwierdził.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety dla czytelniczek mamotoja.pl! Kliknij w grafikę:
Pewnie niektórzy przecierają oczy ze zdumienia, patrząc na Popka. Ale to prawda! Popek to bardzo czuły i kochający tata! A wy jak patrzycie na Popka? Podzielcie się komentarzami.

Źródło: Party, Viva

Zobacz też:
Doładuj
Przeładuj