Natalia Siwiec z wózkiem
fot. Instagram/architettodellanotte

Córka Natalii Siwiec zachwycona zabawą z psem

Zobaczcie filmik, jaki opublikował jej tata, Mariusz Raduszewski
Milena Oszczepalińska
Natalia Siwiec z wózkiem
fot. Instagram/architettodellanotte
Mariusz Raduszewski jest zachwycony swoją małą córeczką. Lubi co jakiś czas pochwalić się jej zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. Były stópki i rączka małej Mii, zdjęcie z przyrodnim bratem (synem Mariusza z innego związku) no i oczywiście z mamą Natalią. Tym razem mąż celebrytki pokazał, jak córeczka macha rączką i bawi się z psem. Mamy filmik!

Mia zachwycona zabawą z psem

Podobnie jak większość dzieci w tym wieku, Mia uwielbia zwierzęta. Kiedy więc miała okazję pobawić się z psem, była bardzo ucieszona. Zobaczcie, jak radośnie macha rączką i próbuje dotknąć psa. Urocze!
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Mariusz Raduszewski stracił głowę dla maleńkiej córki

Obecny mąż Natalii Siwiec ma już nastoletniego syna z innego związku, a Mia urodzona kilka miesięcy temu jest ich wspólnym pierwszym dzieckiem. Widać, że tata nie może wyjść z zachwytu nad małą pięknością. Nie wiemy, czy jest podobna do mamy, ale Mariusz ostatnio wrzucił do sieci zdjęcie, które dużo pokazuje, być może już niedługo zdecyduje się też na ujawnienie córki w całej okazałości. Na razie zobaczcie, jak leży sobie z przyrodnim bratem. Ale ma długie i ciemne włoski!

Jakim tatą jest Mariusz Raduszewski?

Natalia jako mama była już nieraz krytykowana. Internautki wytykały jej choćby to, że źle trzyma dziecko czy że ma zbyt płaski brzuch po porodzie. Być może celebrytka nieco przejęła się słowami fanek, bo ostatnio nie publikuje już zdjęć z Mią. Natomiast Mariusz odwrotnie, za każdym razem, gdy pokazuje córkę, jest komplementowany za to, jakim jest ojcem lub na jakiego wygląda. Sam przyznaje, że Natalia i Mia to dziewczyny jego życia. Cóż dziwnego, że stracił głowę dla nich obu. Tak chyba powinni być.  

Zobacz też: Pod tym zdjęciem Natalii Siwiec rozpętała się prawdziwa wojna!

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy