Otylia Jędrzejczak z córką
fot. Instagram/otyliaswim

Córka Otylii Jędrzejczak to prawdziwa twardzielka

Pływaczka pochwaliła się zabawnym zdjęciem Marcelinki
Milena Oszczepalińska
Otylia Jędrzejczak z córką
fot. Instagram/otyliaswim
Mistrzyni świata w pływaniu Otylia Jędrzejczak została mamą dokładnie pół roku temu. Wraz z narzeczonym wybrali dla córki imię Marcelina. Od tego czasu świat Otylii zmienił się diametralnie, jednak o rezygnowaniu z pływania nie ma mowy. Pływaczka już po kilku tygodniach od porodu wróciła do treningów na basenie. Dzięki temu szybko wróciła do formy po ciąży. Jednak mając dziecko, nie jest już tak łatwo o znakomitą kondycję, zwłaszcza przez wiecznie nieprzespane noce. A córka Otylii zdaje się, że nie zamierza ułatwiać mamie życia… Pływaczka pokazała na Instagramie zdjęcie, które wszystko wyjaśnia.

Córka Otylii Jędrzejczak nie chce spać

Dla wielu rodziców to żadna nowość. Wiele mam marzy o tym, by ich dzieci w końcu zaczęły lepiej sypiać. Otylia jednoczy się w tej kwestii z innymi mamami, przyznaje, że według jej córki „sen jest dla mięczaków”. Mistrzyni olimpijska opublikowała w sieci urocze zdjęcie córeczki, które to potwierdza. 
 

No cóż :) Sześć cudownych miesięcy i mój największy skarb mięczakiem nie jest :) 👶😂😂😂😂😘

Post udostępniony przez Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim)


 

No i "Happy" mówi/pokazuje wszystko :) #happymom #happyday #haveaniceday #happychild

Post udostępniony przez Otylia Jędrzejczak (@otyliaswim)

Otylia zwierzyła się też swoim fanom, że czas, od kiedy Marcelina jest na świecie, to „sześć cudownych miesięcy”, a córka jest oczywiście jej największym skarbem. Nawet ten ogrom medali, jakie zdobyła Otylia w pływaniu nie daje takiego szczęścia, jak posiadanie dziecka. I nieprzespane noce wcale nie są takie straszne, kiedy nagrodą za nie jest szczery uśmiech maleństwa. Każda mama na pewno doskonale to rozumie.  
Zobacz też: Robert Lewandowski spełnił marzenie chorego chłopca

Źródło: Instagram
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy