Paulina Sykut-Jeżyna z córką
fot. Instagram/paulinasykutjezyna

Córka znanej pogodynki podziwia pierwszy śnieg

Uwielbiamy, kiedy dzieci tak fascynują się światem
Milena Oszczepalińska
Paulina Sykut-Jeżyna z córką
fot. Instagram/paulinasykutjezyna
Paulina Sykut Jeżyna zna się na pogodzie, jak mało kto. W końcu jest przecież znaną pogodynką. Ciekawe, czy jej córka, Róża, pójdzie w jej ślady. Pewne jest, że zjawiska pogodowe bardzo ją interesują. Zobaczcie, jak podziwiała tegoroczny pierwszy śnieg. Widok jest przeuroczy!

Córka Pauliny Sykut Jeżyny patrzy na pierwszy śnieg

Pierwszy śnieg to dla dzieci zawsze wielka frajda. Ale dla takich maluchów jak kilkumiesięczna Róża to jest prawdziwa gratka! Paulina Sykut Jeżyna pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma małą Różę na rękach, a dziewczynka patrzy przez okno na pierwszy śnieg. Ciekawe, jaka była jej reakcja. Paulina nie pokazała niestety twarzy córeczki, ale na pewno mocno się dziwiła, że świat nagle wygląda inaczej. Pamiętacie, jak wasze dzieci zobaczyły śnieg po raz pierwszy w życiu? Jak się zachowywały?
 

Dzień dobry 😊 Śnieeeg! 💕👼🏻👩‍👧🦄❄️☃️ #razem #poznajemy #świat #paulinapiotrróża

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Czytanie od najmłodszych lat

Róża Jeżyna jest przesłodkim dzieckiem. Jakiś czas temu Paulina wrzucała do sieci zdjęcie, jak córka daje jej buziaki. Wyglądało to naprawdę przeuroczo! A ostatnio prezenterka pochwaliła się też, że mała Róża jest prawdziwym molem książkowym. Opublikowała krótki filmik prezentujący, jak dziewczynka ogląda książeczkę i przy tym sobie zabawnie śpiewa. Zobaczcie:

Małe dzieci tak szybko rosną, że warto robić im dużo zdjęć i nagrywać różne momenty z życia. Cudownie jest po latach móc wrócić do tych wspomnień. Też tak robicie?

Zobacz też: Księżna Kate zaryzykowała ciążę dla przyjemności? 

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy