Kapcie jednorożce córki Piotra Kraśki
fot. Instagram/karolinaferenstein_krasko

Postanowienie na nowy rok - mieć kapcie jak córka Piotra Kraśki!

Prawda, że są urocze? A jednorożce to ostatnio jedne z najmodniejszych trendów!
Milena Oszczepalińska
Kapcie jednorożce córki Piotra Kraśki
fot. Instagram/karolinaferenstein_krasko
Dwuletnia córeczka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko ma kapcie, o jakich marzy każda mała (i duża!) dziewczynka. Nas totalnie zauroczyły i same chciałybyśmy takie mieć… Szkoda, że jak same byłyśmy małymi dziewczynkami, to moda wyglądała zupełnie inaczej. Cudownie byłoby maszerować po domu w takich mięciutkich jednorożcach! Wasze córeczki też takie mają?

Córka Piotra Kraśki na zdjęciu z kapciami jednorożcami

Karolina Ferenstein-Kraśko, żona dziennikarza, pochwaliła się ostatnio na swoim profilu na Instagramie zdjęciem córki Laury i jej pięknych, białych kapci w kształcie jednorożców. Dziewczynka właśnie dziś obchodzi swoje drugie urodziny, przyszła na świat 14 stycznia 2016. Czy zatem kapcie-jednorożce to jej prezent urodzinowy? Jeśli tak, to z pewnością trafiony. Chyba każda mała dziewczynka byłaby szczęśliwa z tak uroczych kapciuszków.
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Motyw jednorożców to hit tego sezonu!

Moda dziecięca też ma swoje trendy i bywa, że zmienia się tak samo szybko, jak moda dla dorosłych. Jeśli macie dzieci, to same wiecie, jak ważne jest, by nie zakładać im ubrań we wzory, które nie są już modne… Inaczej trzeba przygotować się na wielkie kapryszenie, co bywa niełatwe do zniesienia ;) Może więc dla zapewnienia miłej atmosfery w domu i wywołania uśmiechu na twarzy dziecka warto odświeżyć jego garderobę o jakieś rzeczy z motywem jednorożca? Przyznajcie same, że akurat ten dziecięcy trend jest naprawdę śliczny! 

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy