Córka Bomby w mercedesie
fot. Instagram

Córka Sylwii Bomby ma MERCEDESA. Fani: „Rozpieszczona, rządzi rodzicami!”

Sylwia Bomba pokazała córeczkę w wystrzałowym dziecięcym samochodzie, a fanki dogryzają mamie: twierdzą, że dziewczynka jest rozpieszczona i za parę lat będzie rządzić rodzicami.
Magdalena Drab
Córka Bomby w mercedesie
fot. Instagram
Sylwia Bomba słusznie zauważyła, że jej niespełna dwuletnia córka zawładnęła kontem na Instagramie swojej mamy. Gwiazda telewizyjnego show Gogglebox publikuje ostatnio więcej zdjęć małej Tosi niż własnych − i nic dziwnego, bo dziewczynka jest przeurocza, a mama nie widzi poza nią świata. Na najnowszym zdjęciu Antosia prezentuje swój zabawkowy samochód na akumulator. Ale internauci zauważyli na nim nie tylko szczęśliwe dziecko, ale i rozpieszczonego malucha, który steruje rodzicami.

Córka Sylwii Bomby ma swojego mercedesa

Okazuje się, że Tosia dostała mercedesa w prezencie od dziadków na pierwsze urodziny. Samochód to miniaturowa wersja auta luksusowej marki i niemal kopia tego, którym jeździ Sylwia. Ma nawet tablicę rejestracyjną z imieniem dziewczynki! Teraz pod zdjęciem córki Bomby na Instagramie fani komentują, że niedługo malutka całkowicie zawładnie rodzicami. „Coś czuję, że mała za parę lat będzie rządzić rodzicami”, „Rozpieszczona to rządzi” − piszą złośliwie obserwatorzy Sylwii.

Co ciekawe, niezrażona gwiazda odpowiedziała pół żartem, że mała już rządzi w domu. To chyba dobrze, że Sylwia nie traktuje poważnie złośliwości pisanych w sieci. Antosia wygląda na naprawdę szczęśliwą (mina poniżej − bezcenna!), a że dziadkowie zaszaleli z prezentem − no cóż, mają do tego prawo. 
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy