GRY
 
 

Cyrkowa Parada - Madagaskar

08.07.2012r., Wielka Parada bohaterów Madagaskaru, którzy udają się w podróż po Europie wraz z cyrkową trupą.

Madagaskar, parada
„Madagaskar 3” to kolejna część jednej z najbardziej popularnych serii komedii animowanych, która polską premierę będzie miała 3 sierpnia. Lwa Alexa, zebry Marty, żyrafy Melman, hipopotamicy Glorii, pingwinów i króla Juliana nie trzeba przedstawiać.

Przez cztery kolejne tygodnie, w sześciu miastach Polski (Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Krakowie,  Łodzi i Poznaniu), można będzie dołączyć do niezwykle barwnej i widowiskowej parady cyrkowej. Ideą parad jest zaktywizowanie do wspólnej, letniej zabawy całych rodzin. W cyrkowym otoczeniu, tak rzadko widzianym w miastach oraz wśród bohaterów animacji, każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w niezwykły świat filmu pełen klaunów, żonglerów i …

W Gdyni do Parady można będzie dołączyć w dniu 8 lipca (niedziela). Parada ruszy z Bulwaru Nadmorskiego w kierunku Skweru Kościuszki o godzinie 13.00.

Parada rozpocznie się od powitania i zachęcenia do zabawy zgromadzonych uczestników. Następnie, przy dźwiękach muzyki „Wyginam śmiało ciało”, przejdzie przez wyznaczone ulice. Paradę otwierać będą szczudlarze, żonglerzy, którzy będą aktywnie zachęcać zgromadzonych, jak i przechodniów do zabawy. Za nimi jechać będzie, specjalnie stworzona na tę okoliczność, cyrkowa platforma, na której oprócz animatora zagrzewającego do zabawy będą 3 postacie bohaterów filmu: Alex i dwa pingwiny. Platforma ma prawie 3 metry szerokości i 7 metrów długości.

Paradę zamykać będzie wyjątkowa atrakcja: 6 balonów helowych w postaci lwa Alexa, hipopotamicy Glorii, zebry Marty, króla Juliana i dwóch pingwinów (wielkość największego balonu to: długość 6 m, wysokość 3,6 m, szerokość przy rozłożonych rękach 5 m) szybować będzie kilka metrów nad ziemią.

Ostatnim elementem parady, która powinna trwać ok. 3 godziny, będą  m.in. konkursy, zabawy i liczne atrakcje, nie tylko dla dzieci. Rodzice wraz z dziećmi będą mogli np. uczestniczyć w warsztatach cyrkowych. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównych bohaterów filmu.

 
 
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj