GRY
 
 

Cyrkowa Parada Madagaskar w Poznaniu

22.07.2012r., godz.13.00 Ideą parad jest zaktywizowanie do wspólnej, letniej zabawy całych rodzin. Zatem zapraszamy do zabawy.

Madagaskar, parada
W Poznaniu Parada ruszy o godzinie 13.00 z Placu Wolności przez Stary Rynek, ul. Półwiejską w kierunku Starego Browaru.

W cyrkowym otoczeniu, tak rzadko widzianym w miastach oraz wśród bohaterów animacji, każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w niezwykły świat filmu pełen klaunów, żonglerów i … Parada rozpocznie się od powitania i zachęcenia do zabawy zgromadzonych uczestników. Następnie, przy dźwiękach muzyki „Wyginam śmiało ciało”, przejdzie przez wyznaczone ulice. Paradę otwierać będą szczudlarze, żonglerzy, aktywnie zachęcający zgromadzonych, jak i przechodniów do zabawy. Za nimi jechać będzie, specjalnie stworzona na tę okoliczność, cyrkowa platforma, na której oprócz animatora zagrzewającego do zabawy będą 3 postacie bohaterów filmu: Alex i dwa pingwiny. Platforma ma prawie 3 metry szerokości i 7 metrów długości.

Paradę zamykać będzie wyjątkowa atrakcja: szybujące kilka metrów nad ziemią, balony helowe w kształcie bohaterów filmowych np. ukochanych przez wszystkich pingwinów (wielkość największego balonu to: długość 6 m, wysokość 3,6 m, szerokość przy rozłożonych rękach 5 m)
Ostatnim elementem parady, która powinna trwać ok. 3 godziny, będą  m.in. konkursy, zabawy i liczne atrakcje, nie tylko dla dzieci. Rodzice wraz z dziećmi będą mogli np. uczestniczyć w warsztatach cyrkowych. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównych bohaterów filmu.
Wydarzenie organizowane jest przez dystrybutora filmu UIP i AIM Media. Impreza nie ma charakteru stricte komercyjnego i uczestnictwo w niej będzie całkowicie bezpłatne.

Jesteśmy przekonani, że parady, które zawita do wybranych miast Polski przyciągną setki mieszkańców i turystów, którzy będą chcieli spędzić czas z filmowymi bohaterami na tym niecodziennym i ciekawym wydarzeniu ulicznym. A wyjątkowa zabawa i atrakcje na długo zostaną w ich pamięci.
 
 
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj